iPhone'de ayarlardan iPhone sil dediğimiz zaman her şey siliniyor mu?

Abbow acaba sildim mi? Diyelim ki kuzenim Gmail hesabı açtı, orada kalır mı yani? Çünkü o kullanacak ya.
Google ve arama geçmişleri hesaplarınıza senkronize bir şekilde ayarladıysa hesabınızı girdiğiniz her yerde geçmişiniz de görünür. Bu ayarı kapatabilir ve garanti olsun diye geçmişinizi tamamen silebilirsiniz.

Google ve arama geçmişleri hesaplarınıza senkronize bir şekilde ayarladıysa hesabınızı girdiğiniz her yerde geçmişiniz de görünür. Bu ayarı kapatabilir ve garanti olsun diye geçmişinizi tamamen silebilirsiniz.

Aa o zaman da sorun olmaz değil mi? Çıkmaz yani.

Şu an Android telefon kullanıyorum. Nasıl kapatmam gerekiyor peki?

Evet geçmişinizi önceden temizlerseniz bir sorun olmaz. Google ayarlarınız üzerinden Senkronizasyon ve Google kısmından bu bahsettiğim senkronizasyonu da kapatabilirsiniz.
Şu an Android telefon kullanıyorum. Nasıl kapatmam gerekiyor peki?
Android telefonunuzdaki Google uygulamasını açın ve ayarlara girerek Senkronizasyon ve Google kısmına girin. Buradan kapatabilirsiniz.

Evet geçmişinizi önceden temizlerseniz bir sorun olmaz. Google ayarlarınız üzerinden senkronizasyon ve Google kısmından bu bahsettiğim senkronizasyonu da kapatabilirsiniz.

Android telefonunuzdaki Google uygulamasını açın ve ayarlara girerek senkronizasyon ve Google kısmına girin. Buradan kapatabilirsiniz.

Bulamadım ama bir daha bakacagım. Cok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmişi vs. silmeye gerek yok. Telefon fabrika ayarlarına döneceği için zaten Google hesaplarının oturumları vs. her şey kapanacak. Kuzenin senin hesabının giriş şifresini biliyorsa e haliyle tabii ki geçmişe, tüm hesap detaylarına ulaşır. Kısaca fabrika ayarlarında tüm hesaplar siliniyor tekrardan giriş yapılması gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı