iPhone'den Windows'a video atmak

SHAREit'i şimdi denedim, ağ ile bilgisayarı bulmaya çalışıyor sanırım ama başaramadı. Evet bilgisayara atmayı beceriyorum fakat açtığımda uzantısını desteklemiyor.

QR kod ile direkt bulabiliyor. PC uygulamasında "QR kodu göster" seçeneği var. Onu açıp telefon uygulamasından da sağ üstten "+" işaretinden "Tara" seçeneğiyle tarayıp hemen bağlar.

Uzantı meselesi ayrı zaten. Artık Premiere Pro ile ya da hangi programsa halledeceksin.

SHAREit'i şimdi denedim, ağ ile bilgisayarı bulmaya çalışıyor sanırım ama başaramadı. Evet bilgisayara atmayı beceriyorum fakat açtığımda uzantısını desteklemiyor.
Hocam .mov uzantılı dosyaları bilgisayarda açabiliyorsunuz. Attığınız şekilde kullanabilirsiniz. Örnek bir MOV dosyası indirip VLC'de çalıştırdım. Açık kaynak kodlu bir programdır, yani güvenilirdir.
1699798790240.png

MP4 biçiminde lazım ise HandBrake adlı programla da MOV dosyalarını MP4'e dönüştürürsünüz.

Son düzenleme:
Öyle olur evet, ancak dediğiniz gibi bunlara gerek yok. Hem upload hem de download yapmasına gerek yok. Benim dediğim gibi yaparsa çok kolay olacaktır. Ben hep öyle yapıyorum.

Birine daha yanıt vermiştim ICloud'dan fotoğrafları kapatmıştım çok yer kaplıyor diye.

Bir de arkadaşlar internetten mov uzantısını MP4 uzantısına çeviren bir siteye girip oraya atsam çevirir herhalde? Çünkü edit için edit programıma atmam gerek ve MP4 destekliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı