Çözüldü iPod'da Kaybolan Müzikleri Kurtarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jove

Kilopat
Yer
Ankara
Ipod'dan Syncios adlı program ile bilgisayarıma aktardım. iTunes'a gönderdiğimde ise bazı şarkıların sanatçılarının eksik olduğunu gördüm. Ben müzikleri silip Syncios'u tekrar kullanıp tekrar deneyeyim dedim. Bu arada Ipod'da Windows düzgün olmayan bir şey gördü ve tarayıp düzeltme seçeneği çıktı ben de tıkladım. Şimdi ne elimde müziklerin bi yedeği var ne de bilgisayarımda. Bir yol gösterin. 3 yıldır tek tek dinleyip indirdiğim müziklerdi. King Crimson'dan Eminem'e, Metallica'dan Chopin'e kadar müzik vardı. Bir öneri verin bi şey verin. Ben de sizin için tanrıya yalvarayım yakarayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurtarma programlarını dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recuva ile kurtarmayı deneyin.

Bilgisayarına yedeğini almış mıydın ? Yani bilgisayarına kopyaladın mı hiç müzikleri ? Eğer kopyaladıysan ve C sürücüsüne kopyaladıysan harici bir USB tak. Restorer lutimate'ı bu USB'ye indir ve bu USB belleğe kur. USB bellekten programı çalıştır ve C sürücüsünü tamamen tarat. Tarama bitince silinmiş müzikleri bulup birçoğunu kurtarma ihtimalin var.

C'de Itunes medya klasörünün içine kopyalanmıştı hepsi ancak programın demo versiyonunu kullanınca kurtarılmak istenen veri 128 kb'yi aştığını ve ultimate ya da pro sürümünü almam gerektiğini söylüyor. Belki de ben yanlış anlıyorum. O yüzden 5 yaşındaki çocuğu anlatır gibi anlatmanız mümkün mü vaktiniz varsa? Bir de usb içinde bi klasöre kurdum ve oradan çalıştırıyorum doğru yapıyorum değil mi?

iPod'da kapasite boşaldı mı yoksa eskisi gibi mi duruyor? iTunes ile değil de iPod'u çıkarılabilir disk olarak görüp gizli klasörleri aç ve içinde var mı diye bir bak.

Ipod'da gizli klasörleri görme seçeneğini nereden bulabilirim sizce? Özelliklerde bulamadım. Araştıracağım ama biliyorsanız işime gelir.

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Win 8.1 64 bit. Ben Ipod'a özel bir ayar olduğunu düşünmüştüm. Ipod'da Ipod_Control adlı bi dosya var ve 21 gb civarı. Müziklerin kapladığı yer kadar. Aha da buldum. Ancak müziklerin isimleri yok. Üçlü harf grupları şeklinde isimlendirilmiş. İsimlerini geri kazandırmamın bir yolu var mı? Cevap veren herkese çok teşekkür ettiğimi de söylemeliyim. Tekrar çok sağ olun

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı