IPS monitör önerisi

Bütçe
2500
Benq monitörü hepsiburada.com üzerinden satıcı hepsiburada olarak da satılıyor sizce güvenilir mi aynı ürünü tekrar alabilirim

Hocam BenQ monitörü de gamers arena satıcısından aldım bir daha bulaştırma beni :) çok ilgisiz davranıyorlar 2500 TL gibi bir ürünü 10 TL'lik bir ürün almışım gibi değerlendiriyorlar resmen ilgisiz bir firma kimseye önermem.
Kurumsal firmalardan tercih edin hocam başınız ağrımasın.
Benq monitörü hepsiburada.com üzerinden satıcı hepsiburada olarak da satılıyor sizce güvenilir mi aynı ürünü tekrar alabilirim
Satıcı Hepsiburada'ysa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Veya Amazon'dan satıcı Amazon.com.tr ise.

Kurumsal firmalardan tercih edin hocam başınız ağrımasın.
hocam türkiyede genelde bu taraz alışverişlerimi her zaman amazon üzerinden alırım ve satıcı amazon olduğu sürece başka türlü almam fakat uzun süredir bu monitörü almayı düşünüyordum ve türkiyedeki tek uygun fiyatlı satıcı gamers arenaydı bende satın aldım fakat ölü pixel çıktı dediğim gibi ve çok ilgisiz davrandılar bende bugün iade ettim

Hocam bana kalırsa aynı monitörü tekrar alın ama Amazon' dan alın.
27 inç olan değil mi o hocam?

hocam türkiyede genelde bu taraz alışverişlerimi her zaman amazon üzerinden alırım ve satıcı amazon olduğu sürece başka türlü almam fakat uzun süredir bu monitörü almayı düşünüyordum ve türkiyedeki tek uygun fiyatlı satıcı gamers arenaydı bende satın aldım fakat ölü pixel çıktı dediğim gibi ve çok ilgisiz davrandılar bende bugün iade ettim
En doğrusunu yapmışsın hocam. Türkiye'de işin garantiye düştüğü an uğraştırmaya başlıyor kurumsal olmayan firmalar. Ben mesela Teknosa'dan ürün aldım sağ olsunlar servis vs. sürecinde yardımcı oldular. Hepsiburada'da aynı şekilde çok yardımcı oldu. Fiyattan dolayı maalesef bu firmaları tercih edebiliyoruz ama 100 lira fazla verin bunların eline düşmeyin.

Bir de bugün Hepsiburada'da 150 TL indirim var sanırım 2.000 TL üstüne alınır bu monitör bence beğendiyseniz.

Vallahi hocam ürünü bugün iade ettim tutar büyük ihtimalle bayram sürecinde kartıma iade edilir o yüzden bugün alamayacağım para kartıma iade edildiği gibi almayı düşünüyorum Hepsiburada ile görüştüm az önce üründe bu tarz sorunlar olunca ürünü göndermemi söylediler ve değişim yaptıklarını söylediler aynı monitörü Hepsiburada'dan alacağım sanırım teşekkür ederim yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı