IPS Monitör Tavsiyesi

Bütçe
3500TL'ye kadar.
BenQ Mobiuz öneririm o zaman hocam, sorunsuz bir model.

BenQ alacaktım ama tasarımı begenmedim çok yüksekte kalıyor masama göre boynum agrımaması için almadım. Yani hem yeni masa masrafı olacaktı hemde Benq monitör pahalı. VG279Q aldım sizce dogru mu yaptım? Normalde gönlümden geçen BenQ EX2710 ve yeni bir masa almaktı.

İlginize çok teşekkür ederim son olarak şu monitörü de sorup aralarından bir tercih yapmak istiyorum;

Sırf makyaj mı yoksa parasını hak ediyor mu sizce? Acer'ın atılan modeli ile aynı gibi ama aralarında bin lira fark var.
Markadan şişirilmiş bir fiyat.

An itibari ile ex2510 elime ulaştı ve kurulumunu yaptım. Gözüme şuan farklı geliyor en son 60hz'den 144hz'e geçişimde de böyle olmuştu. Ekran ayarlarını araştırıyorum şuan, hali hazırda bilgisi olan var ise paylaşabilir mi lütfen?

An itibari ile ex2510 elime ulaştı ve kurulumunu yaptım. Gözüme şuan farklı geliyor en son 60hz'den 144hz'e geçişimde de böyle olmuştu. Ekran ayarlarını araştırıyorum şuan, hali hazırda bilgisi olan var ise paylaşabilir mi lütfen?
Kötü seçim yapmışsın şişirilmiş bir fiyat o monitör için neyse hayırlı olsun.

Kötü seçim yapmışsın şişirilmiş bir fiyat o monitör için neyse hayırlı olsun.
Haklı olabilirsin ama benim böyle uygun fiyatlı f/p ürünlerden çok ağzım yandı dostum o yüzden biraz marka takıntısı oluştu. İşin içine hz, pivot, ms, ips girince fiyatlar zaten çok şişik. 200-300 lira için bir daha riske girmek istemedim. Hatta bana kalsa yukardaki Dell monitörü alırdım o derece de adada yokmuş şansıma.

Haklı olabilirsin ama benim böyle uygun fiyatlı f/p ürünlerden çok ağzım yandı dostum o yüzden biraz marka takıntısı oluştu. İşin içine hz, pivot, ms, ips girince fiyatlar zaten çok şişik. 200-300 lira için bir daha riske girmek istemedim. Hatta bana kalsa yukardaki Dell monitörü alırdım o derece de adada yokmuş şansıma.
Monitör kötü değil zaten , senin paran hayırlı olsun güle güle kullan.

Nesi şişirilmiş? 400 CD, 8 bit, HDR10, tepkime süresi, kalite, ergonomi vs. her yönünden çok iyi bir monitör.
HDR kalitesi için amazon yorumlarında baya gömmüşler bu arada onu ayrıca bir ara tartışalım çok isterim. Siz kullanıcı mısınız? Sitede çok önerdiğinizi gördüm de ayarlar konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba?

Geri
Yukarı