IPv6 ayarlarında eksik var mı?

Captain Who

Hectopat
Daha fazla  
IPv6 kullanıyorum IP adresleri de atanmış fakat IPv6 test yaptığımda hala desteklenmiyor. IPv6 yok diyor sebebi nedir sizce? Atladığım bir yer mi var? Modem ayarlarını kaç defa kontrol ettim doğru ama hala aynı sorun.

Dosya Ekleri

• asus ac 51.png
    asus ac 51.png
    28,7 KB · Görüntüleme: 87
  • asus.png
    asus.png
    207,9 KB · Görüntüleme: 68
  • ıpv6..png
    ıpv6..png
    102,2 KB · Görüntüleme: 75
  • ıpv6.png
    ıpv6.png
    168,5 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir ayar yapmadım ben direk oto olarak kendi geçti arayüzde sadece IPv6 seçeneği seçiliydi sonrasında ek bir ayar yapmadım şahsen. TurkNet kullanıyorum.

Modeminizi güncelleyin destek sağlamıyor olabilir.
Modeminizi güncelleyin destek sağlamıyor olabilir.

Ayarlardan baktım ona da son sürüm kullanıyor
Herhangi bir ayar yapmadım ben direk oto olarak kendi geçti arayüzde sadece IPv6 seçeneği seçiliydi sonrasında ek bir ayar yapmadım şahsen. TurkNet kullanıyorum.

Bende TurkNet kullanıyorum iki gün önce zaten ıpv 6 adresleri yoktu bende rica ettim TurkNet'ten atadılar IP adresi modemime adreslerde atanmış olarak görünüyor her şey olduğu gibi ama internette test yapınca işte desteklemiyor diyor anlamadım bende. Sen test yaptın mı sende ne diyor acaba bir bakabilir misin?

Bende TurkNet kullanıyorum iki gün önce zaten ıpv 6 adresleri yoktu bende rica ettim TurkNet'ten atadılar IP adresi modemime adreslerde atanmış olarak görünüyor her şey olduğu gibi ama internette test yapınca işte desteklemiyor diyor anlamadım bende. Sen test yaptın mı sende ne diyor acaba bir bakabilir misin?
Bende aynı sorunu yaşıyorum düzeltirsen yazar mısın?

Dosya Ekleri

• sdsdsds.png
    sdsdsds.png
    87,1 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı