IPXSB-H61 anakart GTX 1050 Ti ile uyumlu mu?

1050 Ti'in modeli nedir? Ek güç girişi yoksa çalıştırmaz. O anakart pcie slotundan 75 watt veremiyor çünkü. Benim ek güç girişi olmayan EVGA SC 1050Ti kartımı çalıştırmadı, genel olarak bilinen o anakart ekran kartı uyumsuzluğu diye bir şey olmaz muhabbeti bu rezil anakart için geçerli değil.

Bu anakart ve bu GPU için evet söz konusu değil. Ancak AGP kullanan bir ekran kartını PCI-e anakarta takamazsınız. Böyle bir genelleme yanlış.
4 gb ram var daha fazla ekleyemiyoruz ,intel core i3 , 3.30 ghz işlemcili 11 yıllık bilgisayar normal ekran kartı gtx 420 ,benim takmak istediğim ekran kartı 1050 ti sizce uyumlumudur

1050 Ti'in modeli nedir? Ek güç girişi yoksa çalıştırmaz. O anakart PCI-e slotundan 75 watt veremiyor çünkü. Benim ek güç girişi olmayan EVGA SC 1050Ti kartımı çalıştırmadı, genel olarak bilinen o anakart ekran kartı uyumsuzluğu diye bir şey olmaz muhabbeti bu rezil anakart için geçerli değil.
Kanıtınız var mı yoksa sadece sizin anakartınıza özel bir problem mi? Çünkü sağlam bir anakartın PCI-e slotundan 75W verememesi mantıklı gelmedi. Anakartın PCI-e slotunun güç beslemesini test ettiniz mi?

Kanıtınız var mı yoksa sadece sizin anakartınıza özel bir problem mi? Çünkü sağlam bir anakartın PCI-e slotundan 75W verememesi mantıklı gelmedi. Anakartın PCI-e slotunun güç beslemesini test ettiniz mi?
Anakart elimden çıkalı 7 8 yıl oluyor, size bir kanıt sunamam, öyle bir amacım da yok. Anakartı aratırsanız diğer forumlarda da dediğimin birebir aynısını söyleyen bir sürü insan görebilirsiniz. Yabancı forumlarda da bu anakartın konuları mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı