IQRI Banlanması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakaretlere ben de her zaman ceza veren birisiyim. Her şeyden önce birbirimize karşı saygılı olmamız gerekir. Üyeliğin silinmesi bence iyi olmuş, olumlu yönünden bakmak lazım. Tekrardan aynı isimle hesap açıp aramıza katılabilir. Sonra yaşanılan olayları tam bilmiyorum ama süresiz ban'a göre hesabın silinmesi çok iyidir.

Sonuna kadar haklısın ama IQRI orada hakaret etmedi. Verdiğim linkte ki cevaptan aldı 15 günlük cezasını. Ve onun yanıt verdiği yazının silindiğini görüyorum orada... Daha doğrusu şu an yok göremiyorum. O neden silindi bunu da bilmiyorum. Ya hu şu son günlerde ne çok şey silinmeye başlanmış. :confused:

Hatta parçalar kafamda yeni yeni oturuyor. Cevapladığı hesabının silindiği yazısında bu video da vardı ki oda mizahi bir cevabın destekçisi niteliğinde...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IQRI ile samimi birisi değildim. Ama haklı gördüğüm kişiyi tanısam da tanımasam da savunurum. Şu ana kadar hiç bir yetkiliden böylesine bir şeye şahit olmadım ki konu ve cevap silindiğini de hiç görmedim. Anladığım kadarı ile kimse görmemiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce PSU konusunda yazmış olduğu cümleye baktım. Kimse gücenmesin ama IQRI adlı abimiz biraz hakaretli konuşmuş bence. Sonuçta, bir insana hayvan muamelesi yapmak hiç hoş olmamış.

Ne! diye cümleye başlamış. Orada birisi bir şey yazmış ki ona hitaben cevap vermiş. Ayrıca yunus ve horuz'u karşılaştırmış. Cevap verdiği yazı yok göremedim. Yoksa gerçekten ortada cevaben yazılacak bir şey yoktur. Şu silinme olayları karıştırıyor ortalığı. Kimse doğruyu göremiyor şu an olduğu gibi...

Sonuç olarak yeri geliyor yetkisi olan kimi yorumumuzu silip beğendiği için kendisi o cevabı yapabiliyor.

Abi, kullanıcının adı Yunus olduğu için sanki hakaret gibi gözüküyor. Daha öncesinde ise alakalı bir cümle olmamasından dolayı gerçekten hakaret gibi gözükmüş. Eğer daha öncesinde silinen mesaj var ise sözüm yok.

Abi, kullanıcının adı Yunus olduğu için sanki hakaret gibi gözüküyor. Daha öncesinde ise alakalı bir cümle olmamasından dolayı gerçekten hakaret gibi gözükmüş. Eğer daha öncesinde silinen mesaj var ise sözüm yok.

Son zamanlarda silinen cevaplar ve konular olduğu için bence büyük ihtimal bir cevap vardı. O da cevap verdi ve verdiği cevabın o kişi ile alakası olduğunu sanmıyorum. Yorumu atan kişinin de silme ihtimali var ama... Onun yanı sıra birine hakaret etsem böyle saçma bir hakaret etmem. Neyse konu fazla uzadı. Bu konu da birazdan kilitlenir. Veya doğrudan silinir son olayları göz önüne alırsak.

Ya demin Burak Abi filan bir şey dediniz. Burak Alkan gitmedi değil mi? Sadece son zamanlarda görmedim. :confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
Duruma açıklık getirmek için yazıyorum. Durum ne kadar yargısız infaz gibi gözüksede, IQRI adlı üye daha öncesinde ''üyelere hakaret'' için bir çok uyarı ve ceza almıştı. Son olarak ''Yunus'' adlı üye ile aralarında bu tarz bir durum yaşandı. Sonrasında ben on beş günlük bir ceza verdim. Ardından bana hakaret içerikli özel mesaj attı. Sonrasında beni ve Mert arkadaşımızı hedef alan uzun bir yazı yazdı.

Kısaca cevabımda kimsenin annesinin karnından klavye ile doğmadığını ve burada herkesin eşit olduğunu söyledim. Mesaj sayısının çokluğunun bana yada herhangi bir forum üyesine hakaret etme yetkisini vermediğini söyledim. Herkesle eşit olduğunu kabul eder, saygı ve edep kuralları çerçevesinde hareket ederse forumun kapılarının kendisine açık olduğunu söyledim. Sonrasında üyeliğini sildim.

Herkesin yapısı ve mizacı farklıdır, buna saygı duyarım. Lakin bu yapı ve mizaç olayı üst üste uyarılara rağmen saygısızlığı ve hakareti devam ettiriyorsa buna göz yumamam. Emin olabilirsiniz yummayacağım da.

Ayrıca konu ve mesaj silinmeleriyle hiç bir ilgim yok. Silecek olsam neden o kadar yazı yazayım değil mi? Sanırım bu olay da bana patladı. :)

Konuyu kapatıyorum. Bu konu üzerine merak ettiğiniz herhangi bir durum kaldıysa özel mesaj atabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı