İracing başlangıç için direksiyon seti önerisi

PushToShift

Hectopat
Selamlar bir süredir SIM racing ile ilgileniyorum ve bunun doğrultusunda iracing başlamak istiyorum. Buna devam edecek miyim sevecek miyim? Bilmiyorum bundan dolayı G920 değil de daha giriş seviyesi bir direksiyon seti arıyorum. Rampage V900s gördüm o nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar bir süredir SIM racing ile ilgileniyorum ve bunun doğrultusunda iracing başlamak istiyorum. Buna devam edecek miyim sevecek miyim? Bilmiyorum bundan dolayı G920 değil de daha giriş seviyesi bir direksiyon seti arıyorum. Rampage V900s gördüm o nasıldır?
Malzeme kalitesi olarak biraz daha düşük seviye(miş), 900 derece olması büyük avantaj. Giriş seviyesi olarak evet, tercih edilebilir.

v900s almak gibi bir hata yapmayın, ff yerine bir yay koymuşlar direksiyona bir de o kadar övüyorlar. 2. el temiz dfgt bakın, sonrasında direkt t150 veya t300rs'e geçin. Logitcehin oyuncak direksiyonlara 2500-3000 lira vermeyin sakın. Buraya yazdığım tüm aletleri kullandım bu arada v900 denilen çöp hariç.

iRacing gibi simlerde Logitech almayın, motoru vb. size ileride çok sıkıntı çıkarır çünkü. Bütçeniz olunca T150 ile başlamanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı