İran devlet televizyonu hacklendi

Hayatımda İran kadar işe yaramaz ve boş bir ülke görmedim. Bir şey yaptıkları yok. Anca terör yuvası olup teröristleri beslesinler. İran'daki rejimin devrilmesi dileğiyle.

Adamları kim hacklediyse dünyanın en kötü montajını yapmış.
Aynen onu nasıl resim ben hacker olacam bide öyle resim koyacam

Galiba duyar kasma yarışması başlamış. "ATATURK" yazmışsın. Sen atana iki noktayı çok mu görüyorsun?!
Bir kere dikkat ettiysen klavyem ingilizce. Dolayisiyla istesem de yazamam. Ama bu ayni sey degil. Tabi ki cok gormuyorum hatta dikkat ettiysen ozellikle buyuk harfle yazdim.

u harfini bende biliyorum elbette.

Hayatımda İran kadar işe yaramaz ve boş bir ülke görmedim. Bir şey yaptıkları yok. Anca terör yuvası olup teröristleri beslesinler. İran'daki rejimin devrilmesi dileğiyle.

Adamları kim hacklediyse dünyanın en kötü montajını yapmış.

Bos konusuyorsun farkindasin dimi. Millet artik diktatorluge, kommunistlige ve seriata gore yapilan hareketlere ve eylemlere artik dayanamiyorlar. Isyan ediyorlar ve bu yasanin degismesini istiyorlar.

Bu verdikleri mesaj ise buyuk ihtimal cozum olarak supreme leader Ali Hameneyi oldurecegiz iletisi. Turkiyede dayilar seriat diye aniriyolar. Dayilara gosterin ulkenin ne halde oldugunu gorsunler.

Son düzenleme:
Bos konusuyorsun farkindasin değil mi? Millet artik diktatorluge, kommunistlige ve seriata gore yapilan hareketlere ve eylemlere artik dayanamiyorlar. Isyan ediyorlar ve bu yasanin degismesini istiyorlar.

Bu verdikleri mesaj ise buyuk ihtimal cozum olarak supreme leader Ali hameneyi oldurecegiz iletisi.
E zaten bende onu dedim? Okuduğunu anlayamaman benim sorunum değil.

Sirf saçının bir kısmı göründüğü için ahlak polisi tarafından 16 yasindaki kizin öldürülmesinin ardından protestolar başlar. Protestolar artık siber alana da sıçradı. İran devlet televizyonu protestocular tarafından hacklendi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar kusura bakmayın Technopat Sosyal forum düzeltince 16 yaşında yazılmış.

Doğrusu :
Sırf saçının bir kısmı göründüğü için ahlak polisi tarafından 22 yaşındaki Mahsa Amini'nin öldürülmesi üzerine Protestolar başlar. Protestolar artık siber alana da sıçradı. İran devlet televizyonu protestocular tarafından hacklendi.

Bu arada yeni haber protestocular için idam cezası çıkmış :(

Ayatollah'ın evini protestocular ateşe verdiler

Sizce İran'da iç savaş benzeri bir durum yaşanır mı ?
Bu forum açıldığında ölüm sayısı 150-200 arasıydı
Şu anda Kasım 18 ve en az 418 kişi hayatını kaybetmiş.

Arkadaşlar kusura bakmayın Technopat Sosyal forum düzeltince 16 yaşında yazılmış.

Doğrusu :
Sırf saçının bir kısmı göründüğü için ahlak polisi tarafından 22 yaşındaki Mahsa Amini'nin öldürülmesi üzerine Protestolar başlar. Protestolar artık siber alana da sıçradı. İran devlet televizyonu protestocular tarafından hacklendi.

Bu arada yeni haber protestocular için idam cezası çıkmış :(

Ayatollah'ın evini protestocular ateşe verdiler

Sizce İran'da iç savaş benzeri bir durum yaşanır mı ?
Bu forum açıldığında ölüm sayısı 150-200 arasıydı
Şu anda Kasım 18 ve en az 418 kişi hayatını kaybetmiş.
Kasım 2022'de 418 Kişi şu anda 585 Kişi yaşamını yitirmiş. Bu ülke de Suriye gibi bir duruma düşme yolunda söyleyeyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı