İriun Webcam uygulaması kaldırılırken mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ceyhunyurt

Decapat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Bu sabah gereksiz programları yani kullanmadıklarımı temizliyordum. İriun Webcam adlı programı silmeye çalışırken mavi ekran verdiğini fark ettim. Bir daha denedim ve aynısı oldu. Diğer uygulamalarda bir sorunla karşılaşmadım. Minidump dosyam" minidump "ektedir

Son düzenleyen: Moderatör:
İriun anlaşılan o ki tam kaldırılamamış. Zaten siz de silmeye çalışırken aldığınızı belirtmişsiniz.
Razer yazılımını kaldırın, sonra geri yüklersiniz.

İriun yazılımını yeniden kaldırmayı deneyin.
Sorun net şekilde İriun kaynaklı.

Razer'i neden kaldırıyorum öncelikle, İriunu kaldırmaya bastığım an mavi ekran veriyor temiz kurulum önerir misiniz format atalı 1.5 ay falan oldu genelde 2-3 ayda bir format atıyorum şu an LTSC 1809 Kullanıyorujm en kararlı sürüm nedir sizce?

Razer veri vermediği için kaldırın dedim, hemen sinirlenmeyin öncelikle.
İriun yazılımından kurtulamıyorsanız o zaman temiz kurulum yapın. Şu an için en kararlı sistem 21h1. temiz kurulum ile geçmenizi öneririm.

Pardon sinirli gözüktüysem kusura bakmayın sinir değil size öyle gelmiş olabilir 21H1 sürümünü Windows sunucularından indirebileceğim bir link bırakabilir misiniz?

Ailemizin bilgisayarlarına da format flaşlarımıza da bu dosyayı yazdım.
Sıkıntı etmeyin dediğim gibi orijinal. ISO Downloader aracının yaptığı tek işlem aslında Microsoft sunucularına indireceğiniz dosya için yönlendirme yapmak. Technopat üzerinden aldım bu uygulamayı.

Geri
Yukarı