Irkçılık suç mudur?

Açabiliyorsa sana değil bana açsın. Aynı şeyleri ben de söylüyorum. Bekliyorum. Bir iki adım yürüyüp savcılığa gidebilirse helal.

Bu saçma düşüncelere kimse saygı duymak zorunda değil. Bu düşüncelerle ülke yönetilse Türkiye'nin nerelere gideceğini düşünemiyorum bile. Eminim şu anki halimizden daha kötü oluruz.
Ama şöyle bir şey var. Eğer o LGBT'li ise onun onun özgürlüğünü kısıtlayamazsın. Hepiniz LGBT'ye saygı duyun demiyorum ama o arkadaşın düşüncesidir, o arkadaşın özgürlüğüdür. Onun özgürlüğünü kısıtlama hakkın yok.

Bugün bizim sınıftan bir kıza LGBT ve feminizme saygı duymadığımı söyledim ve onlara çöp dedim, "Sana dava açacağım." dedi. Bir şey olur mu?
Eğer kıza dediysen dava açma hakkı var ama görüşe dediysen dava açma hakkı yok.

Arkadaşlar sağolun zaten dediğimi dedim.Istanbul sözleşmesini reddettiği için RTE'yi azarladı,kadınlar erkeklerden üstündür falan diye saydı saydırdı Türk tarihini ondan kat kat iyi bilmeme rağmen en basitinden tarih sorusunu bile bilemedi,sonra engelledim arkadaşa yazmış başını yakacam onun diye,kaldırdım engeli dedim ki;Gel yak lan başımı,profil fotoğrafıma RTE koyayımda gel yak dedim sonra vazgeçti zaten

Edit:Obez bir lgpturgsuayx'li ve feminist biriyle uğraşmak çok keyifliymiş günlük gülme dozumu verdi

Kadınlar üstündür kardeşim.

Sakin ol dostum ben ne erkek ne de kadınım. Ben 3. cinsiyete mensupum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…