Irkçılık suç mudur?

Bu saçma düşüncelere kimse saygı duymak zorunda değil. Bu düşüncelerle ülke yönetilse Türkiye'nin nerelere gideceğini düşünemiyorum bile. Eminim şu anki halimizden daha kötü oluruz.
Ama şöyle bir şey var. Eğer o LGBT'li ise onun onun özgürlüğünü kısıtlayamazsın. Hepiniz LGBT'ye saygı duyun demiyorum ama o arkadaşın düşüncesidir, o arkadaşın özgürlüğüdür. Onun özgürlüğünü kısıtlama hakkın yok.

Arkadaşlar sağolun zaten dediğimi dedim.Istanbul sözleşmesini reddettiği için RTE'yi azarladı,kadınlar erkeklerden üstündür falan diye saydı saydırdı Türk tarihini ondan kat kat iyi bilmeme rağmen en basitinden tarih sorusunu bile bilemedi,sonra engelledim arkadaşa yazmış başını yakacam onun diye,kaldırdım engeli dedim ki;Gel yak lan başımı,profil fotoğrafıma RTE koyayımda gel yak dedim sonra vazgeçti zaten 😂

Edit:Obez bir lgpturgsuayx'li ve feminist biriyle uğraşmak çok keyifliymiş günlük gülme dozumu verdi

Arkadaşlar sağolun zaten dediğimi dedim.Istanbul sözleşmesini reddettiği için RTE'yi azarladı,kadınlar erkeklerden üstündür falan diye saydı saydırdı Türk tarihini ondan kat kat iyi bilmeme rağmen en basitinden tarih sorusunu bile bilemedi,sonra engelledim arkadaşa yazmış başını yakacam onun diye,kaldırdım engeli dedim ki;Gel yak lan başımı,profil fotoğrafıma RTE koyayımda gel yak dedim sonra vazgeçti zaten 😂
avatars-sq0Vtz9qVDtdU8ua-tnlACQ-t500x500.jpg

Kadınlar üstündür kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı