IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Ekran kartı sürücüsü arızası var sanki. Aşağıdaki linkten DDU yazılımı rehberini okuyun ve verdiğim linkten Adrenalin 2020 Edition 20.4.2 Recommended (WHQL) adlı sürücüyü indirin. Daha sonra DDU yazılımını kullanarak rehberdeki adımlara göre eskisini kaldırıp yenisini kurun. Ayrıca önceki mesajımda sfc /scannow komutunu kullanmanızı söylemiştim. Ekran resmini almadınız mı ya da yapmadınız mı dediğimi?

DDU Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal

Ekran Kartı Driver Link: https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-570

Ekran kartı sürücüsü arızası var sanki. Aşağıdaki linkten DDU yazılımı rehberini okuyun ve verdiğim linkten Adrenalin 2020 Edition 20.4.2 Recommended (WHQL) adlı sürücüyü indirin. Daha sonra DDU yazılımını kullanarak rehberdeki adımlara göre eskisini kaldırıp yenisini kurun. Ayrıca önceki mesajımda sfc /scannow komutunu kullanmanızı söylemiştim. Ekran resmini almadınız mı ya da yapmadınız mı dediğimi?

DDU Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal

Ekran Kartı Driver Link: https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-570
Bahsettiğiniz şeyleri yaptım ekran sürücüsü kaldırıp indirmiştim ilk başta dediğinizde, sfc/scannow'u yaptım ekran fotosu almıştım

Peki hala sorun devam ediyor mu? Ediyorsa sadece en yeni minidump dosyalarınızı paylaşmanız kafidir. Ama unutmayın güncel olanı atın ki ona göre cevap vereyim. Ama yok daha vermiyor diyorsanız ne mutlu bana.

ilk dediğiniz gibi DDU ile sürücüyü kaldırdım sonra tekrar yükledim biosu da güncelledim sonra tekrar mavi ekran aldım bu sefer ses kartında sorun çıkmış onuda halletim, sfc/scannow'u da yaptım ondan sonra oyuna girince 2 kere 1 saat aralıkla mavi ekran aldım bu en son aldığım mavi ekran hatası dün 3.30 civarı
Peki hala sorun devam ediyor mu? Ediyorsa sadece en yeni minidump dosyalarınızı paylaşmanız kafidir. Ama unutmayın güncel olanı atın ki ona göre cevap vereyim. Ama yok daha vermiyor diyorsanız ne mutlu bana.
Tekrar aldım genelde lol oynarken mavi ekran alıyorum
yine aldım :(
Bu da bugün oldu genelde oyun oynarken geliyor

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı