Çözüldü IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Olabilir. Bir süre böyle test et. Sorun olmaz ise sebebi buymuş diyebiliriz sanırım.

Yaklaşık 3 saattir oynuyorum tam ekran modunda ve ayar kapalı. Bilgisayarı kapatacağım zaman açacağım tekrardan mavi ekran verecek mi diye denemek için. Verirse sebebinin o olduğu kesinleşmiş olur :)

Olabilir. Bir süre böyle test et. Sorun olmaz ise sebebi buymuş diyebiliriz sanırım.

"Görüntü tekrarı" ayarını açıp denedim ve mavi ekran yedim :) Sanırım sorunun sebebi bulundu. Aklımın ucundan bile geçmiyordu açıkcası bu yüzden olabileceği :D Yardım eden herkese çok teşekkür ederim :kalp:.
Sorun yok. Konuyu takipteyim. Mesaj atınca bildirim eliyor bana.

Radeon ayarlarındaki "görüntü tekrarı" seçeneği kapalıyken oynadım bir sıkıntı çıkmadı hatta telefonla videoya da çektim. Oyunu kapattım "görüntü tekrarı" seçeneğini açtım ve oyuna girdikten 5-6 saniye sonra mavi ekran yedim bu ayardan dolayı olabilir mi?

Abi ben DDU ile sürücüyü silerken hiçbirisinde güvenli moda almamıştım fakat bu sefer güvenli moda alıp 20.9.2 sürümüne güncelledim ve şimdilik bir sıkıntı çıkmadı fakat bundan 1-2 hafta önce de böyle düzelmiş gibi olmuştu 5-6 gün sorun çıkmamıştı tekrar mavi ekran vermeye başlamıştı. Şu an dersim var o yüzden deneyemiyorum testi akşam deneyip sonuçlarını ileteceğim :)

Ben bunu yazdığım zaman "görüntü tekrarı" seçeneği kapalıydı. Bir sıkıntı da olmamıştı. Valorant oynadım o seçeneği açtım sonra mavi ekran verecek mi diye denemek için girdim LoL'e ve mavi ekran yedim, ardından bilgisayar açıldı, o ayarı kapattım denedim ve mavi ekran yemedim. Oyunu kapattım ayarı açtım oyuna girip denedim sonra tekrar mavi ekran yedim.
Sorun yok. Konuyu takipteyim. Mesaj atınca bildirim eliyor bana.
İlk oyunda: oyun tam ekran "görüntü tekrarı" ayarı açık 1-2 dakika oynuyorum bir sıkıntı olmuyor
Ardından: oyunu kapatıyorum "görüntü tekrarı" ayarını açıp tekrar oyuna giriyorum
2. oyunda: "görüntü tekrarı" ayarı açık oyun tam ekranda daha karakteri bile hareket ettiremeden mavi ekran yiyorum.

Son düzenleme:
Ben bunu yazdığım zaman "görüntü tekrarı" seçeneği kapalıydı. Bir sıkıntı da olmamıştı. Valorant oynadım o seçeneği açtım sonra mavi ekran verecek mi diye denemek için girdim LoL'e ve mavi ekran yedim, ardından bilgisayar açıldı, o ayarı kapattım denedim ve mavi ekran yemedim. Oyunu kapattım ayarı açtım oyuna girip denedim sonra tekrar mavi ekran yedim.

Yaklaşık 3 saattir oynuyorum tam ekran modunda ve ayar kapalı. Bilgisayarı kapatacağım zaman açacağım tekrardan mavi ekran verecek mi diye denemek için. Verirse sebebinin o olduğu kesinleşmiş olur :)

"Görüntü tekrarı" ayarını açıp denedim ve mavi ekran yedim :) Sanırım sorunun sebebi bulundu. Aklımın ucundan bile geçmiyordu açıkcası bu yüzden olabileceği :D Yardım eden herkese çok teşekkür ederim :kalp:.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı