Çözüldü IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HD abiniz

Femtopat
Daha fazla  
Benim de masaüstü bilgisayar günde 5 kez mavi ekran veriyor, servise yolladım farklı farklı Windows'lar kuruldu defalarca işte. 2 gun bağladılar test ettiler hata yok dediler. Farklı farkı servisler denedi yok arkadas yok çözüm. IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ile IRQL GT Zero at System service hata kodlari. Yenileri olursa ekledim. Saygılarımla.

Resimler:

WhatsApp Image 2021-01-09 at 18.33.14.jpeg
WhatsApp Image 2021-01-09 at 18.33.19.jpeg
WhatsApp Image 2021-01-10 at 00.02.24.jpeg
WhatsApp Image 2021-01-10 at 19.52.49.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Malatya'da oturuyorum. :D BIOS dışındaki her şeyde TeamViewer ile bağlanıp yapabilirim ama gayet kolay adımlar. Olmazsa bana söylerseniz ben size dediğimde TeamViewer ID ve parola paylaşırsınız. :)

Malatya'da oturuyorum. :D BIOS dışındaki her şeyde TeamViewer ile bağlanıp yapabilirim ama gayet kolay adımlar. Olmazsa bana söylerseniz ben size dediğimde TeamViewer ID ve parola paylaşırsınız. :)
ooo sabiha gökcen tarafındayım ben kurtköy tamam size zahmet öyle yaparız.... olmadı pastayı oraya yollarız bizde :)) yarın halledelim müsait olursanız gün içinde...

Olur yarın bana yazın ben size yazdığımda TeamViewer ID ve parola paylaşırsınız. Yarın biraz yoğun olacağım da. Malum sınav senesi falan zor oluyor. İyi akşamlar dilerim. Bu arada bu mesajı bıraktım ki yarın yazdığınızda bildirimi gelsin.

Olur yarın bana yazın ben size yazdığımda TeamViewer ID ve parola paylaşırsınız. Yarın biraz yoğun olacağım da. Malum sınav senesi falan zor oluyor. İyi akşamlar dilerim. Bu arada bu mesajı bıraktım ki yarın yazdığınızda bildirimi
Olur yarın bana yazın ben size yazdığımda TeamViewer ID ve parola paylaşırsınız. Yarın biraz yoğun olacağım da. Malum sınav senesi falan zor oluyor. İyi akşamlar dilerim. Bu arada bu mesajı bıraktım ki yarın yazdığınızda bildirimi gelsin.
Enes kardeşim müsaitlik durumun nedir?

Hocam kusuruma bakmayın elimde olmayan bir elektrik kesintisinden dolayı oturumdan çıktım. ID ve parolayı tekrar paylaşır mısınız? Ben girdikten sonra "Silindi." diye değiştirirsiniz.

Hocam kusuruma bakmayın elimde olmayan bir elektrik kesintisinden dolayı oturumdan çıktım. Parolayı tekrar paylaşır mısınız? Ben girdikten sonra "Silindi." diye değiştirirsiniz.
n3x78i
elektrikmi gitti
Hocam kusuruma bakmayın elimde olmayan bir elektrik kesintisinden dolayı oturumdan çıktım. ID ve parolayı tekrar paylaşır mısınız? Ben girdikten sonra "Silindi." diye değiştirirsiniz.
n3x78i

elektrikmi gitti
e945qr

Anlaşılan bu kesintiler peşimi bırakmayacak. Hocam zaten yapacağım işlemler tamamlandı. Bilgisayarı yeniden başlatıp disk onarımının bitmesini bekleyin. Siyah bir ekranda altta yazılar çıkacak ve geçmek için bir yere basın diyecek ama siz sakın hiçbir şeye basmayın. Disk onarımı kendi kendine başlasın ve bitsin. Ha bu arada sorun çözülürse bildirmeyi unutmayın. :)

Anlaşılan bu kesintiler peşimi bırakmayacak. Hocam zaten yapacağım işlemler tamamlandı. Bilgisayarı yeniden başlatıp disk onarımının bitmesini bekleyin. Siyah bir ekranda altta yazılar çıkacak ve geçmek için bir yere basın diyecek ama siz sakın hiçbir şeye basmayın. Disk onarımı kendi kendine başlasın ve bitsin. Ha bu arada sorun çözülürse bildirmeyi unutmayın. :)
cok teşekkürederim Enes kardeşim ellerine sağlık düzelirse sana süprizim olacak :)

format istemez deme düzeltmeyi yaoamayıp ?

Geri
Yukarı