Çözüldü IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HD abiniz

Femtopat
Daha fazla  
Benim de masaüstü bilgisayar günde 5 kez mavi ekran veriyor, servise yolladım farklı farklı Windows'lar kuruldu defalarca işte. 2 gun bağladılar test ettiler hata yok dediler. Farklı farkı servisler denedi yok arkadas yok çözüm. IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ile IRQL GT Zero at System service hata kodlari. Yenileri olursa ekledim. Saygılarımla.

Resimler:

WhatsApp Image 2021-01-09 at 18.33.14.jpeg
WhatsApp Image 2021-01-09 at 18.33.19.jpeg
WhatsApp Image 2021-01-10 at 00.02.24.jpeg
WhatsApp Image 2021-01-10 at 19.52.49.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam ne formatı ben zaten siz format ile uğraşmayasınız diye bunları yaptım emin olun. Siz yeter ki çözülünce geri dönüp belirtmeyi unutmayın yeter. İyi günler dilerim. :)

Yok hocam ne formatı ben zaten siz format ile uğraşmayasınız diye bunları yaptım emin olun. Siz yeter ki çözülünce geri dönüp belirtmeyi unutmayın yeter. İyi günler dilerim. :)

Bilgisayarı yapan değişiklikler gerialınıyor deyip ekran dönüp dönüp duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki umarım sorun çözülmüştür. Çözülmezse en son oluşan minidump dosyasını paylaşabileceğinizi, çözülürse de buraya gelip bildirebileceğinizi unutmayın. İyi akşamlar dilerim.

Peki umarım sorun çözülmüştür. Çözülmezse en son oluşan minidump dosyasını paylaşabileceğinizi, çözülürse de buraya gelip bildirebileceğinizi unutmayın. İyi akşamlar dilerim.

Merhaba Enes kardeşim, bizim ufaklık 1kere arıza verdikten sonra hiç arıza vermedi dedi :) Zannederim oldu, pasta yemek sepetinden yollayayım sana... (Not yine arıza verirse yazarım tabii)

Merhaba Enes kardeşim, bizim ufaklık 1 kere arıza verdikten sonra hiç arıza vermedi dedi. :) Zannederim oldu, pasta yemek sepetinden yollayayım sana... (Gene arıza verirse yazarım tabi)
Sorunun çözülmesine sevindim o halde çözüldü olarak işaretletelim. Hem pastaya gerek yok be hocam düşünmeniz yeter. :)

Pastayı nasıl yollayalım?
Hocam artık ona gelecekte bakarız. Siz webcam için yeni bir konu açın onu da çözeyim hiç yoksa o zaman belki pastayı hak ederiz ha? 😂

Geri
Yukarı