IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi ekran hatası

Malwarebyte kaldırdım ondan sonraki işlemleri yapamadan mavi ekran verdi ikinci minidump dosyalarını yükledim ondan sonra chipset güncelleyip logitech kaldırdım.

CS GO güncel bunu oynamama gibi bir ihtimalim yok zaten o oyun için aldım bilgisayarı.
Logitech driverlarıda güncel 400 TL verdim ekipmanlara fakat softwareyi neden kullanamıyorum acaba bilgisayar parçalarında bir sorun olması mümkün mü yoksa ben Windows'u kurarken hata mı yaptım

Bu arada AMD sürücüleri en güncel zaten güncelleyemiyorum

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    166,8 KB · Görüntüleme: 166
Bu programla tarattıktan sonra 3 tane driver güncellemem gerektiğini gösteriyor 3 ünüde güncellememe rağmen hala aynı şekilde güncellemem gerektiği yazıyor başka bir driver tespit programı ile tarattığımda eski sürücüm olmadığını gördüm bu program neden böyle yaptı anlayamadım.

Liste böyle devam ediyor geri hepsi ''GOOD'' olarak belirtildiğinden atma gereği duymadım

Biraz önce bir mavi ekran daha aldım dump dosyalarını yükledim fakat sistemim APU, RAM'leri 2400 mhz de çalıştırıyorum ve ekran kartınada 2 gb atadım fakat bununla ilgili bir sorun mu var diye şüphelenmeye başladım sorunumun bunlarla alakası olabilir mi ?
Minidump: 012416-7984-01.dmp

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    66,4 KB · Görüntüleme: 161
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı