İş Bankası 18 yaş altı mobil bankacılık var mı?

Queshen

Centipat
Yer
Marseille, France
Arkadaşlar hayırlı ramazanlar, bugün İş Bankası'nın ilk imza kartına bakarken internet sitesinde şöyle bir şeyle karşılaştım,

"İlk İmza Hesabı açtırmak için veli ya da vasin ile en yakın İş Bankası şubesi'ne gelmen yeterli. Bir sonraki adımda, bankacılık işlemlerini kendi başına gerçekleştirebilirsin. Mesela yatırım fonu al ve sat, istersen birikim yap. Karar senin! 18 yaş altına özel bankamatik kartı olan ilk imza bankamatik kartı'nı istemeyi de unutma!"

Bildiğim kadarıyla yatırım fonları mobil bankacılıktan satın alınıyor. Bu durumda mobil bankacılık kullanılabiliyor mu?

İş bankasın'da mobil bankacılık var. Tanımlı alıcı ekledikten sonra yalnızca İş Bankası hesabına havale gönderebilirsiniz.

Akbank bu konuda daha hafif. EFT, Fast havale hepsi açık.

Halkbank'da mobil bankacılığa bile giremezsin, her işlem için şubede olman ve yanında velinde olması gerekir.
DenizBank'da mobil bankacılık açık. (işlemler konusunda fikrim yok denememiştim.)

Eskiden deneyimlediğim bankalar bunlardı. Umarım bir fikir sahibi olmana yardımcı olurum.

İş bankasın'da mobil bankacılık var. Tanımlı alıcı ekledikten sonra yalnızca İş Bankası hesabına havale gönderebilirsiniz.

Akbank bu konuda daha hafif. EFT, Fast havale hepsi açık.

Halkbank'da mobil bankacılığa bile giremezsin, her işlem için şubede olman ve yanında velinde olması gerekir.
DenizBank'da mobil bankacılık açık. (işlemler konusunda fikrim yok denememiştim.)

Eskiden deneyimlediğim bankalar bunlardı. Umarım bir fikir sahibi olmana yardımcı olurum.
Papara kullanın daha iyi çok kısıtlama var
İlk imza hesabında eft/havale bile yapılmıyor çok fazla kısıtlama var.
Herkese fikirleri için teşekkür ederim.

Öncelikle Havale/EFT yapabileceğim mobil bankacılığı kısıtlı olmayan bir banka arıyorum. Ancak mobil bankacılığı 18 yaş altı kullanmanın mümkün olmadığını söylüyorlar

Garanti kullanıyorum her şey aktif hesap açma EFT havale vs öneririm.

Hocam Garanti'nin 2 şubesine gittim. İkisinde de 18 yaş altı mobil bankacılığı kullanamayacağımı söylüyorlar.

Öncelikle Havale/EFT yapabileceğim mobil bankacılığı kısıtlı olmayan bir banka arıyorum. Ancak mobil bankacılığı 18 yaş altı kullanmanın mümkün olmadığını söylüyorlar

Hocam Garanti'nin 2 şubesine gittim. İkisinde de 18 yaş altı mobil bankacılığı kullanamayacağımı söylüyorlar.
Akbankta başvuru hariç herşey açık.

staj hesabı vs derseniz açıyorlar ben staj hesabı dedim açtılar aktif olarak her özelliği kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı