İş Bankası bloke tutarı nedir?

Teşekkür ederim kartı daha yeni aldım (yeni 18 oldum) çok bilmiyorum böyle şeyleri :) ama Twitch'de vs kart bilgilerinin çalınma durumu olur mu ki.

Son attığım görselde kredi kartı yazıyor onun sebebi nedir benim kredi kartım yok çünkü.
Kart bilgilerinin çalınması her şartta olabilir. Siteye güven olmaz. Kara para aklamanın platformu oldu Twitch ve Tiktok. Bende donate attığımda banka kartından çekmeme rağmen kredi kartı yazıyor. Dert edilecek birşey değil. Paran bloke olmuş çünkü yurtdışı alışveriş yapma seçeneğin kartta kapalı. Bende İş Bankası kulllanıcıyısım.

Kart bilgilerinin çalınması her şartta olabilir. Siteye güven olmaz. Kara para aklamanın platformu oldu Twitch ve TikTok. Bende donate attığımda banka kartından çekmeme rağmen kredi kartı yazıyor. Dert edilecek bir şey değil. Paran bloke olmuş çünkü yurt dışı alışveriş yapma seçeneğin kartta kapalı. Bende İş Bankası kulllanıcıyısım.

Sağ olun hocam yardımcı olduğunuz için iyi günler.

Resmen aynı sorunun yüzde yüz benzerini yaşıyorum bugün
Bankayı aradım biz koymadık Twitch koymuş dedi
Senin bloke sorunun çözüldü mü
Korkmaya başladım

1 gün sonra çözüldü hocam endişe etmenize gerek yok.
Ne olur ne olmaz diye İnternet alışverişi yurt içi ve yurt dışı kapattım.
Bir sıkıntı olmaz değil mi fazla para çekmek gibi bazı sitelerde twitch habersiz paramı çekti gibi şeyler okudum.
En kısa zamanda benimki de çözülür umarım benim ki de senin ki gibi banka kartı kredi kartım yok

Ne olur ne olmaz diye internet alışverişi yurt içi ve yurt dışı kapattım.
Bir sıkıntı olmaz değil mi fazla para çekmek gibi bazı sitelerde Twitch habersiz paramı çekti gibi şeyler okudum.
En kısa zamanda benimki de çözülür umarım benimki de senin ki gibi banka kartı kredi kartım yok.

Hocam zamanında Twitch'de kara para aklama olayı olmuş o yüzden temkinli olmakta fayda var. Bundan sonra sanal kart oluşturup Twitch'de bağış yapın veya abone olun, ya da 1-2 gün sonra yani Twitch sizden abonelik veya bağış ücretini aldıktan sonra yurt içi ve dışı kullanımına kapatabilirsiniz, ama İş Bankası kullanıyorsanız çok sorun olacağını sanmıyorum Steam'de bile 1-2 gün sonra sizden parayı alıyor.

Hocam zamanında Twitch'de kara para aklama olayı olmuş o yüzden temkinli olmakta fayda var. Bundan sonra sanal kart oluşturup Twitch'de bağış yapın veya abone olun, ya da 1-2 gün sonra yani Twitch sizden abonelik veya bağış ücretini aldıktan sonra yurt içi ve dışı kullanımına kapatabilirsiniz, ama İş Bankası kullanıyorsanız çok sorun olacağını sanmıyorum Steam'de bile 1-2 gün sonra sizden parayı alıyor.
Çok teşekkür ederim aynı sizin ki gibi çözüldü benimki de
Sanal kart olayını bende yapacağım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı