İş Bankası İlk İmza Hesabı nasıldır?

mrwhitespace

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. 17 yaşındayım. İş Bankası'ya da Garanti Bankası'ndan hesap açmayı düşünüyorum. İş Bankası'nın İlk İmza Hesabı varmış 18 yaş altı için. İlk İmza Hesabı ile ilgili bilgisi olanlar bilgi verebilir mi acaba? Faiz oranları, EFT, döviz ve fonlarla ilgili. Garantiden mi yoksa İş Bankası'ndan mı hesap açmalıyım?

Garanti bin basar 18 yaş ve altı için.
EFT bile yok İlk İmza'da.

@Osefcelik41 belki yardımcı olabilirsin. Birkaç yerde sanki yardımcı olduğunu, bilgili olduğunu görmüştüm.

Garanti bin basar 18 yaş ve altı için.
EFT bile yok İlk İmza'da.
Bir arkadaşım Garanti kullanıyor uygulamasındaki her şeyi kullanabiliyor. Büyük ihtimal Garanti'den hesap açacağım ben de. Siz kullanıyor musunuz?

Bir arkadaşım Garanti kullanıyor uygulamasındaki her şeyi kullanabiliyor. Büyük ihtimal Garanti'den hesap açacağım ben de. Siz kullanıyor musunuz?
Benim Garanti de dahil 5 adet bankada hesabım var. İstediklerinizi sorabilirsiniz.

Merhabalar rehberinize baktım da, Garanti'ye başvuru nasıl oluyor kısaca anlatabilirseniz çok sevinirim.
Hocam annenizden veya babanızdan biriyle ikinizin de kimliğiyle herhangi bir Garanti BBVA şubesine gidip "Hesap açmak istiyorum" demeniz yeterli.

İstediğim gibi vadeli vadesiz hesap açabiliyor muyum uygulamasından?( döviz veya TL farketmeksizin)
Maalesef uygulamadan açamazsınız.
Kusura bakmayın, ben ilk hesap sandım. Hesabı şubeden açtırdıktan sonra diğer tür hesapları uygulamasından açabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı