İş Bankası İlk İmza nasildir?

342746

Kilopat
Makaleler
10
Mevcutta Garanti BBVA kullanmaktayim ve gayet memnunum. Hisse alim satim disinda her seye yetkim var neredeyse. Ancak Nays hesabimin blokesini kaldirmak icin bir İş Bankası İlk İmza Hesabı acabilirim. İlk İmza Hesabı nasildir acaba? Yapabildikleri ve yapamadiklari şey neler?

Nays ve İş Bankası İlk İmza kullanıcısıyım çok güzel çalışıyorlar ilk imzada ibana para gönderme yapamazsınız veya hiçbir şekilde bir bankaya para gönderemessiniz ama Papara ve naysa kolayca kendi uygulamalarından yükleyebilirsiniz.

Rezalettt. 14 yaşımda bende geçtim ama yemin ederim rezalet. eft/havale transfer yok. Ve birçok fonksiyon sınırlı. Sadece para yatır çek yapabiliyorsun.

Şu an Papara kullanıyorum 17 yaşımdayım ve işimi görüyor. Sende 18 yaşına kadar kullanabilirsin. 18 yaşına gelince normal İş Bankası veya diğer bankalara geçebilirsin.

Mevcutta Garanti BBVA kullanmaktayim ve gayet memnunum. Hisse alim satim disinda her seye yetkim var neredeyse. Ancak Nays hesabimin blokesini kaldirmak icin bir İş Bankası İlk İmza Hesabı acabilirim. İlk İmza Hesabı nasildir acaba? Yapabildikleri ve yapamadiklari şey neler?

Yapabildiği şeyler kısıtlı. Sadece para alma Online alışveriş yapma ve temassız alışverişlerde işe yarıyor. Taksit vs. şeyler zaten yok. Bankamatik kartı diye geçiyor.

Onun dışında para gönderme tarzı önemli şeyler eksik. En ufak bir sorunda şubeye gitmek zorundayız. Bende kullanıyorum fabrika istediği için aldım yoksa pek de tercihim değil.

Şu an kullanmaktayım. Kendine ait bir IBAN'ın oluyor, para alabiliyosun ibanına veya para yatırıp çekebiliyorsun fakat eft/havale mevcut değil. Temassız özelliği, internet alışverişi gibi şeyler se var ama eft/havale yok. Onun açığını da Nays üzerinden kapatıyorum. Para gönderme işlemlerimi oradan yapıyorum. Cashback falan da veriyor harcamalarımı da ordan yaptığım oluyor.

Şu an kullanmaktayım. Kendine ait bir IBAN'ın oluyor, para alabiliyosun ibanına veya para yatırıp çekebiliyorsun fakat eft/havale mevcut değil. Temassız özelliği, internet alışverişi gibi şeyler se var ama eft/havale yok. Onun açığını da Nays üzerinden kapatıyorum. Para gönderme işlemlerimi oradan yapıyorum. Cashback falan da veriyor harcamalarımı da ordan yaptığım oluyor.
Is Bankasi hesabi acinca Nays uzerinden para gönderebiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı