İş Bankası - Nays nedir? Nays ile nasıl bedava 10TL ve daha fazlası kazanılır?

johanklei

Zeptopat
Daha fazla  
İş Bankası - Nays tamamen ücretsiz bir şekilde temel olarak davet yoluyla ayrıyeten kazı kazan yoluyla da para kazanabileceğiniz İş Bankası tarafından kurulmuş ücretsiz bir bankacılık uygulamasıdır.

Sizlere bırakacağım link üzerinden Nays uygulamasına kayıt olun, daha sonra davet ettiğiniz kişi sayısı kadar 10 TL kazanabilirsiniz. Paranızı çekmek için banka hesabınızdan Nays hesabınıza 1TL gönderiyorsunuz ardından ayrıca bir 10TL hediye geliyor ve toplamda 11TL'niz olmuş oluyor, banka hesabınızın size ait olduğunu teyit ettiğiniz andan itibaren istediğiniz gibi paranızı çekebilirsiniz. Ayrıca her gün kazı kazan isimli etkinlikler de oluyor o etkinliklerden 100TL'ye kadar para kazanabilirsiniz.

Nays'da para kazanmanın yanında karta özel olarak tanımlanan indirimlerden de faydalanabilirsiniz örneğin;

-Trendyol'da %10 iade

-Pazarama ile alışveriş

-İstanbulkart yükleme

-Yemeksepeti

Gibi

İş Bankası'na bağlı gayet güvenilir bir uygulamadır aşağıya bıraktığım linkten uygulamayı indirip uygulamayı indirebilirsiniz. İyi günler :)

Hocam herkes ayıkmasa iyi davet edilme 5 tl ye düşer falan şimdi adam toplamaya çalışıyorlar bedavadan veriyorlar TL leri.

Ek olarak davet etmeye verilen 10 tl 10 kişi ile sınırlıdır. Ve kazı kazan her para yatırdığınızda gelir. Sabah 5 de sıfırlanır.

Hocam herkes ayıkmasa iyi davet edilme 5 tl ye düşer falan şimdi adam toplamaya çalışıyorlar bedavadan veriyorlar TL leri.

Ek olarak davet etmeye verilen 10 tl 10 kişi ile sınırlıdır. Ve kazı kazan her para yatırdığınızda gelir. Sabah 5 de sıfırlanır.
Kazı kazan her para yatırıldığında gelmez. Günde sadece 1 kere gelir. Hakkınız geldikten sonra bir gün içerisinde isterseniz 500 kere para gönderin Nays hesabiniza. Ertesi gün 5'e kadar hak gelmez bir daha.

Banka kartı ile para yükleme seçeneği ile yükleyebilirsiniz. Bankanızın komisyon ücreti alması Nays'ın suçu değil.
Birkaç gündür 1₺ veriyor ve bankadan para gönderirken 2.44₺ kestiği için bir anlamı kalmıyor. Yarın yine 1₺ gelirse uğraşmadan parayı çekmeyi düşünüyorum.

10 gün falan denedim ben. 1 sefer 25₺,1 sefer 10₺ verdi. Kalanlar ise 1₺ olarak geldi. Hiç yoktan iyidir.

Birkaç gündür 1₺ veriyor ve bankadan para gönderirken 2.44₺ kestiği için bir anlamı kalmıyor. Yarın yine 1₺ gelirse uğraşmadan parayı çekmeyi düşünüyorum.
Bu şekilde her türlü zararda olursunuz. Papara ile vs. gönderirseniz komisyon olmaz. En kötü attığınız 1 TL'yi çıkarmış olursunuz 1 TL alsanız bile.

Geri
Yukarı