İş Bankası Sanal Kart Silme?

warofthe

Kilopat
Daha fazla  
İş bankası kredi kartım var sanal kart ekledim farkettim ki sanal kartı kendimiz de silebiliyoruz. Senede kaç kere silebilirim sanal kartı? 10-12 kere silip yeni sanal kart oluşturabilir miyim acaba?

Sınırı var mı emin değilim ama ben defalarca yapmıştım. Önce kullanıp sonra hem güvenlik için hem de lazım olmaz diye siliyordum, ama yine lazım oluyordu :) Ben de tekrar açıyordum. Sonunda bir tane açtım epeydir kullanıyorum. Bence abartmadığın sürece bir şey olmaz. Ama abartırsan şüpheli işlem mi var düşüncesine girebilirler.

Sınırı var mı emin değilim ama ben defalarca yapmıştım. Önce kullanıp sonra hem güvenlik için hem de lazım olmaz diye siliyordum, ama yine lazım oluyordu :) Ben de tekrar açıyordum. Sonunda bir tane açtım epeydir kullanıyorum. Bence abartmadığın sürece bir şey olmaz. Ama abartırsan şüpheli işlem mi var düşüncesine girebilirler.
Tahminen ayda ne kadar yaparsam sıkıntı olur :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı