Python İş bulmak için neler bilmek gerekir?

yasinbmt00

Centipat
Daha fazla  
Çok az ilan var ve birçok kişi Python ile başlıyor. Bende 2024 için Python da uzmanlaşma hedefi koydum ve bunu öncelikle Web alanında yapmak istiyorum. Tabii ileride diğer yandan veri bilimi ile ilgineceğim. 100 günde Python kursu almıştım çok önceden, onu bitireceğim ama tam olarak hangi konularda nasıl bir fark yaratmam gerekli? Mümkünse Haziran'da ücretsiz staj arayacağım.

Alana bağlı değişir. ML ile uğraşacak birinin Django öğrenmesi anlamsız olmaz mıydı sence de? Yada tam tersi için PyTorch öğrenmesi... Kısaca alan hedefine bağlı değişir.

Alana bağlı değişir. ML ile uğraşacak birinin Django öğrenmesi anlamsız olmaz mıydı sence de? Yada tam tersi için PyTorch öğrenmesi... Kısaca alan hedefine bağlı değişir.
Açıklamaya özellkle web yazdım zaten de başlık da bu şekilde değildi aslında. Python(web) da ,ş bulmak gibi bir şeydi. değiştirilmiş.

Web frameworkleri öğrenmen yeterli python açısından. Ama bunun yanı sıra weble alakalı diğer gereksinimleri de öğren tabii. Sonuçta python sadece server side.

Yeni konular

Geri
Yukarı