İş için 16.000-17.000 TL laptop önerisi

Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İçerisinde PyCharm, Visual Studio gibi uygulamalar kullanılacak, bazen oyun oynanabilecek kaliteli bir laptop arıyoruz. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu tarz şeyler çok gösterişli iş için uymaz.

Bu bilgisayar masaüstü.
HIDevolution ASUS ROG Strix G17 G712LW 17.3” FHD 144Hz | 2.6 GHz i7-10750H, RTX 2070, 16 GB 3200MHz RAM, 512 GB PCIe SSD | Authorized Performance Upgrades & Warranty - Newegg.com Bütçenizi biraz aşıyor ama diğer ikisinden daha iyi.
Edit: Bütçenizi 1000 TL aşıyormuş kusura bakmayın. Ama bütçe yükseltebilirseniz iyi bir laptop.
Bu tarz şeyler çok gösterişli iş için uymaz.

2. Resmen saçmalık olur.

Bir laptop almayı düşünüyorum hem okul için hem de yazılım ile (şu anda hobi olarak, ileride meslek olarak düşünüyorum) ilgilenebileceğim bir laptop almam gerekiyor, bütçem 10-11 bin TL arasında. Önerilerinizi bekliyorum.
Şuan kullandığım laptopta Lenovo ve daha 2 senelik ama çok kötü durumda.
Başlamadan önce İngilizce seviyem yeterli seviyede, lütfen İngilizceni geliştir gibi yorumlar yapmayın. Programlamaya yeni başlıyorum, nereden başlamalıyım karar veremedim. Birkaç yerde programlamaya başlarken Python ile başlayabilirsin diyorlar. Önerilerinizi bekliyorum.
Konu troll galiba. @PustiPowerV2 arkadaşın önerdiği bu bütçede alınabilecek en iyisi bence.

Geri
Yukarı