İş için küçük çaplı uygulama yapımı

Pyromen54

Kilopat
Daha fazla  
Çalıştığım firma için APK uzantılı bir uygulama yapmak istiyorum. Temel amaç herkesin aynı sisteme bağlanıp bildirim gitmesi stok kontrolü, alım satım bildirimleri vb. nereden başlayabilirim? Hangi uygulamaları tavsiye edersiniz?

Programlama dili biliyor musunuz? Android uygulama yazmak için Android Studio programını kullanabilirsiniz ve Java, Dart (Flutter) ve Kotlin dilleri ile uygulama yapabilirsiniz. Flutter ve Kotlin'de aynı kodlarla hem iOS hem de Android için uygulama yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Programlama dili biliyor musunuz? Android uygulama yazmak için Android Studio programını kullanabilirsiniz ve Java, dart (flutter) ve Kotlin dilleri ile uygulama yapabilirsiniz. Flutter ve Kotlin ile aynı kodlarla hem iOS hem de Android için uygulama yapabilirsiniz.

Programlama dili bilmiyorum araştırma yaparak yazmaya çalışacağım teşekkür ederim.

Programlama dili bilmiyorum araştırma yaparak yazmaya çalışacağım teşekkür ederim.
Hiç bilgin yoksa "kısa sürede" yapman maalesef mümkün olmayacaktır. Freelancer olarak çalışan kişilerden böyle bir uygulama isteyebilirsin. Para karşılığında sana yaparlar, güvenilir kişileri seçmen gerekir. Sonuç olarak bir firmaya ait bir uygulama olacak ve güvenliğin sağlam olması gerekli.

Hiç programlama yapmadiysan hayatinda stok kontrolu yapacak Android uygulamasini yapman en az 2 sene surer.

Teşekkürler haklısınız.

Hiç bilgin yoksa "kısa sürede" yapman maalesef mümkün olmayacaktır. Freelancer olarak çalışan kişilerden böyle bir uygulama isteyebilirsin. Para karşılığında sana yaparlar, güvenilir kişileri seçmen gerekir. Sonuç olarak bir firmaya ait bir uygulama olacak ve güvenliğin sağlam olması gerekli.

Teşekkürler en iyisi öyle yapalım o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı