İş kazası geçirdim

En iyi/kaliteli öğretmeni bulmuşsunuz, bir bakıma iyi olmuş; nispeten küçük bir kaza ama daha büyüğünü yaşamamanız adına size ek bir bilinç kattığı aşikar.

Kesinlikle o işe devam edeceğim ama daha yavaş olacağım temkinli olacağım galiba ilk gün diye heyecanla hızlı yapmaya çalıştım.

Ne alaka burada kötü bir şey yaşamışım dediğine bak.
Bu mesajından sonra ilgi istediğin için troll konu açtığını düşünmeye başladım. Parmağı kopan birinin de teknoloji forumunda konu açıp "Moralim çok bozuk" deyip psikolojik destek isteyeceğini pek sanmıyorum...

Açtığın konularına da baktım, başına hep kötü olaylar geliyor ve geçen yıl 17 yaşındayken bu yıl 16'ya düşmüşsün.

Fotoğraf atarsan yanlış ithamda bulunduğum için özür dileyip geçmiş olsun dileklerimi iletebilirim.

Arkadaşlar yeni işe başladım bugün yanlışlıkla makineye parmağım sıkıştı tırnağım koptu bayağı kesikte vardı direk acile götürdüler beni parmağı da dikiş attılar tırnağımı düzeltmeye çalıştılar 1 saat sürdü aşırı moralim bozuk çok kötüyüm konuşacak biri de yok yanımda. Ne yapmalıyım? Psikolojime iyi gelebilecek? İlk iş günüm bir de niye dikkat etmedim ki :(

Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Aileniz yanınızda mı?

Bu mesajından sonra ilgi istediğin için troll konu açtığını düşünmeye başladım. Parmağı kopan birinin de teknoloji forumunda konu açıp "moralim çok bozuk" deyip psikolojik destek isteyeceğini pek sanmıyorum...

Açtığın konularına da baktım, başına hep kötü olaylar geliyor ve geçen yıl 17 yaşındayken bu yıl 16'ya düşmüşsün.

Fotoğraf atarsan yanlış ithamda bulunduğum için özür dileyip geçmiş olsun dileklerimi iletebilirim.

Ne alaka ya böyle bir şey için niye yalan söyleyeyim üstelik yaşım 16, 17 mi dolduruyorum bazen ikisini de diyebiliyorum. Önceki konuma bakarsan iş önerisi istemişim o işlerden birinde çalışırken oldu bu inandırmak zorunda değilim ama gene de yapayım özür dilersin belki ha bir de parmağım kopmadı düzgün okusan anlardın tırnağım koptu kesikler var bir de dikiş atıldı.

Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Aileniz yanınızda mı?

Maalesef evde yalnızım konuşacak biri olmadığı için bu konuyu açtım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220701_150755_367.jpg
    IMG_20220701_150755_367.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı