İş ve günlük kullanım için laptop önerisi

Bütçe
3500TL

Blackankas

Hectopat
Yer
\Evren\Samanyolu Galaksisi\Dünya\Türkiye\
Daha fazla  
Bir laptop arıyorum bütçem 3500TL RAM yükseltilebilir olsun iş ve günlük kullanım için 2 tane laptop buldum ama hangisini almam gerek karar veremedim. İkisinde de 4 GB onboard RAM var ama onboard RAM ile yükseltilebilir RAM slotu olan laptoplar da var. Bu özellik seçtiğim 2 laptoptan birisinde var ama diğerinde var mı bilmiyorum, söküm videoları da yok.

RAM yükseltilebilir laptop:

Almak istediğim ama RAM yükseltmesi olduğunu bilmediğim laptop:

Bir laptop arıyorum bütçem 3500TL RAM yükseltilebilir olsun iş ve günlük kullanım için 2 tane laptop buldum ama hangisini almam gerek karar veremedim. İkisinde de 4 GB onboard RAM var ama onboard RAM ile yükseltilebilir RAM slotu olan laptoplar da var. Bu özellik seçtiğim 2 laptoptan birisinde var ama diğerinde var mı bilmiyorum, söküm videoları da yok.

RAM yükseltilebilir laptop:

Almak istediğim ama RAM yükseltmesi olduğunu bilmediğim laptop:

Dostum aynı linkler sanırım. Soruna gelirsek iyi gibi duruyor ancak SSD yok iş bilgisayarlarında SSD'ye ihtiyacın olacaktır. Dell Inspiron 3501 Fb1005f82c I3 1005g1 8gb 256gb Ssd 15.6 Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu bilgisayarı alabilirsin RAM yükseltmesi var mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı