İş ve oyun için X299 sistem toplama

Halstein

Kilopat
Yer
İzmir
Bildiğiniz gibi Intel'in yeni işlemciler çıkartmasıyla birlikte X299 anakartlar hayatımıza girdi ve bende uzun süredir bilgisayar toplamak istiyordum fakat bir türlü olmadı içime sinmedi. Fakat yeni sistemlerin çıkmasıyla kesin toplamaya karar verdim ve sizden yardım ve görüş almak istedim.

Öncelikle 20.000TL'lik bir bütçem var ve bilgisayarımın geleceğe yönelik olmasını istiyorum. Monitör ve klavyede bu fiyata dahil, eğer olabilirse mouse ve kulaklıkta olabilir.

Ben bilgisayarı daha çok oyun için kullanacağım ama bunların yanında programlama, 3D çizim ve oyun motorları içinde kullanacağım önerilerinizi ve topladığınız sistemleri bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Sinerji, Hepsiburada gibi sitelerden'de toplayabilirsiniz sıkıntı olmaz internetten alışveriş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel şart mı? AMD'nin Threadripper serisi işlemciler fiyatını Intel'e göre daha çok hak ediyor. Eğer kararsız kalırsanız her iki markadan da sistem toplarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı