İş ve oyun laptopu önerisi

envenom

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Autocad programlarını ve yeni çıkan oyunları(GTA V, Assassin's Creed, BF 4 vb.) çalıştırabilecek 1500-2500 fiyat aralığında bir laptop arıyorum. Önereceğiniz laptobun bütün özelliklerini artı ve eksileriyle yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Grafikler önemli değil çalıştırsın yeter full hd olmasınada gerek yok. Belirttiğim fiyat aralığında bulunamaz mı böyle bir laptop?

Bu nasıl istediğim performansı alırmıyım sizce?

Asus X550JX-XX099D işinizi görecektir. Bir 4GB ram daha eklerseniz GTA V rahatlıkla oynarsınız.

Özellikleri;

İşlemci : Intel Core i5 4200H 2.4 GHz
Harddisk : 500GB 5400 RPM
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX950M
Ram : 4 GB 1600MHz
Fiyat : 2.359 TL

Grafikler önemli değil çalıştırsın yeter full hd olmasınada gerek yok. Belirttiğim fiyat aralığında bulunamaz mı böyle bir laptop?

Bu nasıl istediğim performansı alırmıyım sizce?

Benden önce cevap yazmışsınız göremedim, evet attığınız Laptop'ta iyidir. İşinizi görecektir.

Asus X550JX-XX099D işinizi görecektir. Bir 4GB ram daha eklerseniz GTA V rahatlıkla oynarsınız.

Özellikleri;

İşlemci : Intel Core i5 4200H 2.4 GHz
Harddisk : 500GB 5400 RPM
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX950M
Ram : 4 GB 1600MHz
Fiyat : 2.359 TL

Benden önce cevap yazmışsınız göremedim, evet attığınız Laptop'ta iyidir. İşinizi görecektir.
Benim gösterdiğimin işlemcisi daha iyi ancak oyun ve çizim programlarında ekran kartı daha önemlidir değil mi yani sizin attığınızı almak daha mantıklı.

Benim gösterdiğimin işlemcisi daha iyi ancak oyun ve çizim programlarında ekran kartı daha önemlidir değil mi yani sizin attığınızı almak daha mantıklı.
Evet masaüstü bilgisayarlarda öyle öneriyorlar. Ama iyice araştırın bence, başka arkadaşlardan da bilgi alın yanlış karar verdirmek istemem. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı