İş yerinde cep telefonu çekmiyor

Yer
Dünya
Merhabalar, ablamın Samsung S7 telefonu iş yerinde çekmiyordu, Samsung j7'i götürdü o da çekmedi. -1. katta çalışıyormuş. Yanındaki arkadaşının iPhone XS'i vardı sanıyorum diğer arkadaşının Huawei P30'muş. Bu telefonların çekip çekmemesinin nedeni nedir? Hattı Turkcell. Böyle bildiğiniz bir marka, model var mı, sinyali iyi alan? Bir de şunun gibi sinyal arttırıcılar işe yarıyor mu deneyeniniz var mı? Teşekkür ederim.

Baz istasyonu ile alakali bir durum o zaman. Turkcell'e bu durumu bildirin, belki bir calisma baslatabilirler.

O cihazin ise yarayip yaramadigini bilmiyorum ama cihazinizda VoWi-Fi destegi var ise hattiniz cekmese dahi Wi-Fi uzerinsen gorusme yapabilirsiniz.

Baz istasyonu ile alakali bir durum o zaman. Turkcell'e bu durumu bildirin, belki bir calisma baslatabilirler.

O cihazin ise yarayip yaramadigini bilmiyorum ama cihazinizda VoWi-Fi destegi var ise hattiniz cekmese dahi Wi-Fi uzerinsen gorusme yapabilirsiniz.
Olabilir. İş yerinde wi-fi var mı bilmiyorum, sorayım. Turkcell'e de bildireceğim. Cevabınız için teşekkür ederim.

Sinyaller -1inci kata gelemiyor beton duvarlar falan sinyali kesiyor bir de - 1desiniz bende kaymakamlığa gittiğimde yaşadım bu durumu içeride telefon hiç çekmiyor dışarı doğru çıktığımda 4G çekiyor.

Geri
Yukarı