Çözüldü İş yerindeki Wi-Fi güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rixon

Kilopat
Merhaba.
Telefonumdan giriyorum. Gizli izleme olayı var mı? Ama evdeki gibi rahat hissetmiyorum. Eğer güvenli değilse mobil internet kotamı yükselteceğim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba.
Telefonumdan giriyorum. Gizli izleme olayı var mı? Ama evdeki gibi rahat hissetmiyorum. Eğer güvenli değilse mobil internet kotamı yükselteceğim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

İş yerinin büyüklüğü ile orantılı oluyor genelde küçük bir yerde izlenme olacağını sanmıyorum ama kurumsalsa güvenmeyin :)
Merhaba.

İş yerinin büyüklüğü ile orantılı oluyor genelde küçük bir yerde izlenme olacağını sanmıyorum ama kurumsalsa güvenmeyin :)

Çözüm
Merhaba,

Herhangi bir ağdaki tüm veriler izlenebilmektedir. Ancak bu izleme işlemleri öncesinde kişinin icazetinin alınması zorunludur. Aksi takdirde izleyen taraf suç işlemiş kabul edilir ve herhangi bir uyuşmazlık durumunda bu veriler delil olarak kullanılamaz.

Kendi telefonunla giriyorsan, sadece internete bağlandğını ve kullandığın MB miktarını görebilir. Onların verdiği bir cihazı kullanıyorsan istedikleri zaman nereye girmişsin ne yapmışsın görme ihtimalleri var ama kimse bununla uğraşmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı