ISdone.dll hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fatih kraliyet

Picopat
Daha fazla  
DLL hatalarından nefret ediyorum.

1_FFgE0uj4od104J520lijxw.png

FitGirl veya blackbox repack kuruyorsunuz sanırım, herhangi bir .DLL silip yüklemenize gerek yok, sadece antivirüsü kapatsanız yeter ama oluşacak virüs veya benzeri problemlerden sorumlu değilim.

Ya da söyle çözümleri var, yükleme girişinde 2 GB RAM'ı kullanımını etkinleştirmek ve güncelleyeceği uygulamaların tikinin kaldırmak (Fitgirl için).

Ekleme de yapayım. Bu hata korsanın da en kalitesizi olarak tabir edeceğim "Repack" sürümlerde oluyor daha çok... Yoksa orijinal oyunlarda bu hata aşırı nadirdir.
1611130763404.png

Keşke Recep Baltaş'ın mesajını alıntı yapsaydınız :)
Zaten herkes korsan kaynaklı olduğunu yazmış, tek çare sanırım orijinal almak :(

Bu sorunun kaynağı zaten biliniyor, Recep baltaşla aynı şeyleri yazmış olmamız doğal, hiçbir zaman bilmediğim bir şeyi biliyormuş gibi yapmadım, bu mesajı görseydim alıntı yapardım :).

Ben bilginize bir şey demedim. Mesajınızın 3 noktası bile aynı olduğu için keşke alıntı yapsaydınız dedim. Mesajın 3 noktasının aynı olması bile tesadüf değildir herhalde.

FitGirl veya blackbox repack kuruyorsunuz sanırım, herhangi bir .DLL silip yüklemenize gerek yok, sadece antivirüsü kapatsanız yeter ama oluşacak virüs veya benzeri problemlerden sorumlu değilim.

Peki.

Aynen.

Eki Görüntüle 844157
Keşke Recep baltaş'ın mesajını alıntı yapsaydınız :)
zaten herkes korsan kaynaklı olduğunu yazmış, tek çare sanırım orijinal almak :(

Galiba😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı