İsdone.DLL ve unarc.dll hatası

rockkit

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim üzere bu sorunu çözemedim. Yaptığım işlemler şunlar.

Kayıp DLL dosyalarını System ve WoW64'un içine atmak.
Sürücünün min ve maksimum sanal belleklerini artırma.
Windows bellek tanılama. ( sorun çıkmadı)
Ve farklı bir ISO dosyası ile yeni bir Windows 11 dahi kurma.

Her setupta yaşamıyorum ama çoğunda yaşamaya başladım. Acaba gözden kaçırdığım bir çözüm yöntemi var mı acaba? Teşekkür ederim.

Laptop ASUS ROG G16

Windows defender sistemde yok bu arada.

Son düzenleme:
Kurmaya çalıştığınız kurulum dosyalarının bütünlüğüne tamamen emin misiniz? Genelde bu tarz hatalar oyun kurulum dosyalarında / başka kurulum dosyalarında eksik veya uyuşmayan dosya bütünlük değerlerinde ortaya çıkıyor. Ayrıca eğer kurulum dosyalarınızı yapan kişi belli bir gereklilik (C++ 2015 gibi) belirttiyse tam olduğuna emin olun. Bende bu hatayla çok karşılaştım ve hepsi dosya bütünlüğüyle ilgiliydi.

Torrent durum çubuğundan gördüğüm kadarıyla dosyalar tam ve ilginç olan cmd ekranında dll modül dosyasını yüklemeye çalıştığımda yüklendi ancak dllregisterserver giriş noktası bulunamadı hatası alıyorum.
Kurmaya çalıştığınız kurulum dosyalarının bütünlüğüne tamamen emin misiniz? Genelde bu tarz hatalar oyun kurulum dosyalarında / başka kurulum dosyalarında eksik veya uyuşmayan dosya bütünlük değerlerinde ortaya çıkıyor. Ayrıca eğer kurulum dosyalarınızı yapan kişi belli bir gereklilik (C++ 2015 gibi) belirttiyse tam olduğuna emin olun. Bende bu hatayla çok karşılaştım ve hepsi dosya bütünlüğüyle ilgiliydi.

Farklı setuplarla deniyorum ancak sonuç değişmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı