İşe girdikten sonraki gün feci şekilde bel ağrısı

XATESS

Hectopat
Daha fazla  
Kime anlatsam, bana da öyle oluyordu, nazik olma adam ol falan dediler. Belim resmen kırılıyor gibi.

İşe girdim, kebapçıya. Sabah 8 akşam 21.30. Neyse, günlüğünü al git dediler. Gittim almaya, 25 TL verdi adam. Eve geldim, ertesi gün gitmeyeceğim tabii, ailem de hak verdi o paraya gidilmez diye. 2 gündür feci şekilde bel ağrısı çekiyorum. Eğilemiyorum, kalkamıyorum. Annem bu sabah da ağrıdığını görünce bir gün çalıştın sakat gibi oldun, ne oluyor sana falan dedi ve zoruma gitti. Doktora gideceğiz müsait bir günde.

Eğer bu geçmezse hayatımda çalışabileceğim tek iş masa işi olur, ben böyle yaşamayı kabullenemem. Çok zoruma gidiyor. Ha, bu arada sağ elim de aşırı güçsüz kırılmıştı çocukken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kebapçıda ne iş yaptırdılar ki öyle belin ağrıdı ve 25 TL yevmiye verdiler?

Kebapçıda ne iş yaptırdılar ki öyle belin ağrıdı ve 25 TL yevmiye verdiler?
12 - 13 saat çalıştım, 5 dakika olsun oturtmadılar. Yıllar sonra çalışıyorum bir de, yerleri süpürdüm, paspas çektim. Bulaşık yıkadım. Paket götürdüm yakın yerlere. Servis hazırladım. Poşet açtım, dürüm paketledim.

12 - 13 saat çalıştım, 5 dakika olsun oturtmadılar. Yıllar sonra çalışıyorum bir de, yerleri süpürdüm, paspas çektim. Bulaşık yıkadım. Paket götürdüm yakın yerlere. Servis hazırladım. Poşet açtım, dürüm paketledim.
Hocam o kadar saat çalışma yapmadığınız iş de kalmamış ayrıca 5 dakika bile oturtmadilar diyorsunuz belinizin ağrıması normal gibi geldi ama Gine de doktora gidin çünkü belinizde fıtık vs. olabilir.

Günlük hareketlerinizden çok farklı şeyler yaptıysanız, normal.
Hocam 5 - 6 yıldır PC oynuyorum yani çocukluğum onunla geçti. Şuan 15 yaşındayım. Çocukken 7 8 yaşında iken babamın dükkanı vardı orada çalışıyordum böyle bir sorunum yoktu.
Hocam o kadar saat çalışma yapmadığınız iş de kalmamış ayrıca 5 dakika bile oturtmadilar diyorsunuz belinizin ağrıması normal gibi geldi ama Gine de doktora gidin çünkü belinizde fıtık vs. olabilir.
Hocam ağır şeyler taşıyınca falan da oluyor ama böyle günlerce sürmüyor 2 dakika içinde geçiyor.

Hocam 5 - 6 yıldır PC oynuyorum yani çocukluğum onunla geçti. Şuan 15 yaşındayım. Çocukken 7 8 yaşında iken babamın dükkanı vardı orada çalışıyordum böyle bir sorunum yoktu.

Hocam ağır şeyler taşıyınca falan da oluyor ama böyle günlerce sürmüyor 2 dakika içinde geçiyor.

Hocam sürekli evde belli aktiviteleri yaptığınız için, vücut farklı bir aktiviteye alışmadığı için olabilir mi? Tabii biz bilemeyiz doktora gitmek en iyi seçenek.

Hamlamışsın ve alışkın olmadığın hareketler yapmışsın bu çok doğal ileride alışırsın ama 25 TL için bir daha asla çalışma, yevmiyesi daha yüksek bir iş yeri bul lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı