Işığı yazılımla ayarlanabilir fare önerisi

SualpSener

Hectopat
Daha fazla  
Klavyemin renklerini Auro Creator ile ayarlıyorum ve farem de ona uysun istiyorum ama farenin ışıklarını herhangi bir yazılımla ayarlayamıyorum. Bunu yapabileceğim kablolu bir fareye ihtiyacım var. Aradığım neredeyse tek özellik bu, bir de farenin genel yapısı eskiden kullandığım farelere benzesin istiyorum. Önceden kullandığım fare Bloody A90, şu an kullandığım fare Philips g403. fotoğraflarını da ekledim. Önerilerinize açığım, yalnız bir bütçe belirlemedim ama fiyat uçuk olmazsa daha güzel olur.

Dosya Ekleri

• images (1) (12).jpeg
    images (1) (12).jpeg
    19,5 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20221118-055700~2.png
    Screenshot_20221118-055700~2.png
    198,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Aura Creator destekli bir fare bilmiyorum ancak 300 lira civarına bulunan Viper Mini'nin yazılım desteği var. Ek olarak RGB senkronizasyon için SignalRGB gibi 3. parti yazılımlara yönelebilirsin. SignalRGB için klavyen aşağıdakilerden biri olmak zorunda ama.
1668757047942.png

Hocam ASUS ROG Gladius 2 Wireless veya kablolu modelin desteği var. Wireless modelini ben kullanıyorum. Gayet memnunum. Black Friday'de alabilirsin indirimlerle bence.

Aura Creator destekli bir fare bilmiyorum ancak 300 lira civarına bulunan Viper Mini'nin yazılım desteği var. Ek olarak RGB senkronizasyon için SignalRGB gibi 3. parti yazılımlara yönelebilirsin. SignalRGB için klavyen aşağıdakilerden biri olmak zorunda ama.
Eki Görüntüle 1576451
Aura creator desteği olması şart değil ya, zaten aura creator desteği olanlar pahalı. Viper mini güzelmiş lakin rgb şeridi biraz geldi 😁 yine de listeye ekledim teşekkürler.

Omen Vector Mouse önerebilirim.
Pek beğenmedim ama teşekkürler yine de.

Hocam ASUS ROG Gladius 2 Wireless veya kablolu modelin desteği var. Wireless modelini ben kullanıyorum. Gayet memnunum. Black Friday'de alabilirsin indirimlerle bence.
Aslında ROG ürünleri extra hoşuma gidiyor ve fare de inanılmaz güzel ama benim için pahalı denecek konumda maalesef.

Düşündüğünüz fiyat aralığı nedir?
Aklımda 500 gibi bir fiyat var ama tam netlemedim, black friday gibi kampanyalarda sağlam inen bir şeye denk gelirsem çıkabilirim veya tam istediğim gibi bir şey bulamazsam daha ucuza kapatmayı deneyebilirim.

Aslında ROG ürünleri extra hoşuma gidiyor ve fare de inanılmaz güzel ama benim için pahalı denecek konumda maalesef.

Aklımda 500 gibi bir fiyat var ama tam netlemedim, black friday gibi kampanyalarda sağlam inen bir şeye denk gelirsem çıkabilirim veya tam istediğim gibi bir şey bulamazsam daha ucuza kapatmayı deneyebilirim.
500 TL fiyat bandına HyperX Pulsefire Haste önerebilirim. Boyutları ve ışıklandırması size uyarsa kesinlikle güzel bir ürün. Yazılımı da var.

Kablolusuna bakmaya çalışıyorum da bazı yerlerde 600TL'ye yakın bazı yerlerde 1000-2000TL olarak gözüküyor, yanında verdikleri kitten dolayı mı fiyat artıyor yoksa ucuz olanlar replica mı acaba?

500 TL fiyat bandına HyperX PulseFire Haste önerebilirim. Boyutları ve ışıklandırması size uyarsa kesinlikle güzel bir ürün. Yazılımı da var.

Genel dizaynı güzelmiş ama delikli tasarım hoşuma gitmiyor ya.

Düzenleme: Rog Gladius 2 tam olarak istediğim fareymiş Core olan hali de kabul edilebilir bir fiyatta onu alacağım, yazan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Aklımda 500 gibi bir fiyat var ama tam netlemedim, Black Friday gibi kampanyalarda sağlam inen bir şeye denk gelirsem çıkabilirim veya tam istediğim gibi bir şey bulamazsam daha ucuza kapatmayı deneyebilirim.

Hocam ben ROG Gladius 2 Wireless'i kasım'dan önce indirim ile 600'e aldım. Bence düşünülebilir.

Geri
Yukarı