Işık muhafızları vandal vs asil vs yağmacı

Size kalmış aslında. Benim en sevdiğim vandal deseni yağmacıdır ama ışık muhafızları da güzel. Beklerim diyorsanız dediğiniz gibi alıp beklemek daha iyi.
bugün maç içersinde ışık muhafızı vandal alıp deneme fırsatı bulursam kesin bir karar vericem hocam ama ejder gibi tok ve kulak acıtmayan cinsten bir vandal arıyorum.

Işık muhafızları iyidir güzel renkte alırsanız. Gönlümdeki rgz tabii ki. Phantomdada afet ve oni.
Phamtom da afet ya da oni gelirse direk alacağım ama ne yazık ki bir türlü gelmiyor 2 haftdır :(

Asil çok sık gelmiyor ama Yağmacı mutlaka düşer. Sevdiğiniz bir skin varsa bekleyin tabii. Ben Asil'den vazgeçip Köken'i tercih etmiştim. İlk baş fena değil gibiydi ama zamanla hissiyatından soğudum. Sonrasında Asil geldi ve bir daha değiştirmedim. Yani almak olsun diye almayın. Beklediğiniz şeye yönelin.
Hocam kesinlikle çok haklısınız!!!
Kaos başlangıç vandalını aldım ve gerçekten bana çok sert geldi mermi sesleri...
Bu nedenle de Yağmacı ya da Asil gelene kadar Ejder kullanmaya devam edeceğim...
Gerçi Ejderi de yeni aldım ama bir an önce Asil ve Yağmacıyı da deneyimlemek istiyorum...(ama top 3 de her zaman ejder var :) )

Asilciler kızıcakta bende asil var sıktı sonra ejder düştü ejder aldim birazcık pişmanlık ama güzel skin amaaa param olsa net yağmacı ışık muhafızı veya da yeni gelen skini alırdım.
Hocam marketinize ejder düşerse eğer, kesin alın bence!
Gerek vuruş hissiyatı, gerek mermi sesleri, gerek Reload ve öldürme animasyonları aşırı mükemmel!!!
Gerçekten insana aimbot özelliği kazanıdırıyor :D

Bugün maç içerisinde Işık Muhafızı Vandal alıp deneme fırsatı bulursam kesin bir karar vereceğim hocam ama ejder gibi tok ve kulak acıtmayan cinsten bir vandal arıyorum.

Phamtom da afet ya da oni gelirse direk alacağım ama ne yazık ki bir türlü gelmiyor 2 haftdır :(

Hocam kesinlikle çok haklısınız!
Kaos başlangıç vandalını aldım ve gerçekten bana çok sert geldi mermi sesleri...
Bu nedenle de yağmacı ya da asil gelene kadar ejder kullanmaya devam edeceğim...
Gerçi ejderi de yeni aldım ama bir an önce asil ve yağmacıyı da deneyimlemek istiyorum...(ama top 3 de her zaman ejder var :) )

Hocam marketinize ejder düşerse eğer, kesin alın bence!
Gerek vuruş hissiyatı, gerek mermi sesleri, gerek reload ve öldürme animasyonları aşırı mükemmel!
Gerçekten insana aimbot özelliği kazanıdırıyor :D

Ejderi aldim zaten uzun zaman sonra biraz sıktı ama gerçekten oyunun en animasyonlu skinlerinde 1. olabilir.

Geri
Yukarı