Işık sızması artabilir mi?

Hasan.can

Decapat
Daha fazla  
Sol taraftan cekim

IMG_20220405_210129.jpg

Sağ taraftan çekim

Her açıdan çekmeye çalıştım. Bu ışık sızması yayılma durumu var mıdır? Laptop bugün elime ulaştı, test yapayım dedim sonuç bu film izlerken siyah rengin fazla olduğu yerlerde belirgin oluyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20220405_210049.jpg
    IMG_20220405_210049.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20220405_210141.jpg
    IMG_20220405_210141.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 74
Işık sızması hemen hemen artık tüm IPS panellerde mevcut. Artma gibi bir durum olmaz ama ekranı sildiğinizde, ışık sızmaları yer değiştirir ya da ekranın geneline dağılır.

Işık sızması hemen hemen artık tüm IPS panellerde mevcut. Artma gibi bir durum olmaz ama ekranı sildiğinizde, ışık sızmaları yer değiştirir ya da ekranın geneline dağılır.
Sayfalar arası geçişte veya renk değişimlerinde gözde garip bı değişme oluyor hiç böyle olmadı bugüne kadar, hep IPS panel kullandım. İadesini isteyeceğim teşekkür ederim
Bundan fazlası yoktur herhalde zaten. Ayıplı ürün olarak ürün değişimi talep etmelisin
Fredoos olarak geldi Windows kurdum ama kabul ederler heralde ayıplı ürün kategorisine giriyor diye. Çok garip hissettirdi ya

Sayfalar arası geçişte veya renk değişimlerinde gözde garip bir değişme oluyor hiç böyle olmadı bugüne kadar, hep IPS panel kullandım. İadesini isteyeceğim teşekkür ederim

Fredoos olarak geldi Windows kurdum ama kabul ederler herhalde ayıplı ürün kategorisine giriyor diye. Çok garip hissettirdi ya

Hocam biraz zaman geçmiş ama iade alabildiniz mi servisten bende de 2023 G16 serisi var ekranın hem 4 noktasında hem de üst çercevede belli olan sızmalar var bazen oyunda bile belli oluyor. ASUS chat temsilcisine fotoğraf attım normal diye cevap aldım.

Geri
Yukarı