Işık sızması olan Samsung G4 kullanılır mı?

mimar.mek

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 hafta önce Amazon'dan 6100 TL'ye Samsung G4 aldım ( Amazon.com.tr )
Sağ üst köşe ve sağ kenarda ışık sızması var. Samsung servis ve genel merkez bunu arıza olarak görmedi.
Stok kalmadığı için de Amazon, değişim yapamam iade alırım (ki güncel fiyat 8500 civarı) ya da 600 TL indirim yaparım diyor. İade mi etsem yoksa kullanmaya devam edip hakem heyetine mi başvursam bilemedim. Siz ne dersiniz?

1690313172503.png

Sağ üst köşe ve sağ kenarda ışık sızması var. Samsung servis ve genel merkez bunu arıza olarak görmedi.
Stok kalmadığı için de Amazon, değişim yapamam iade alırım (ki güncel fiyat 8500 civarı) ya da 600 TL indirim yaparım diyor. İade mi etsem yoksa kullanmaya devam edip hakem heyetine mi başvursam bilemedim. Siz ne dersiniz?

Eki Görüntüle 1876523
İyi durumda değil. Heyete başvurun.

ilk onu yapacaktım da bi baktım 3 günde fiyatı 8500 olmuş bana 6100liramı verecekler o paraya bunun ayarında monitör bulamıyorum, ne alırım bilemiyorum.

1 ay içinde stoğa girerse değişim yaparız dediler artık onu beklerim, o da olmazsa hakemlere başvuracağım.
Heyete başvurmanız daha iyi olur. İade etmek anlık ekonomide mantıklı değil.

Eki Görüntüle 1876523
Hocam film bağımlısı değilseniz fark edeceğiniz şey değil iade etmeyin sakın

IPS ve VA panellerin köşelerindeki arka aydınlatmadan sızan bir ışık problemi.
Sağ köşede evet var. Normal kullanımda ya da renkli alanlarda bu görünmüyor.
Karanlık sahnelerde belli olabiliyor.
Kafaya takan biriyseniz para iadesi alır ama 240Hz o bütçeye monitöre tekrar alamazsınız.

Geri
Yukarı