Isınan laptop için ne yapılabilir?

Oh!

Belki desteği olmayabilir. Siz yine de ThrottleStop kurun. Bir bakalım. Eğer FIVR diye bir kısım görüyorsanız Ana Ekran da çok iyi olur.

Kaç derecede çalışıyor?
Şuan da 45-60 arası
Oh!

Belki desteği olmayabilir. Siz yine de ThrottleStop kurun. Bir bakalım. Eğer FIVR diye bir kısım görüyorsanız Ana Ekran da çok iyi olur.
İndirdim FIVR seçeneği var. Ne yapmam gerek.

Son düzenleme:
İşlemcin İntel ise soğutmak için performanstan kayıp olmadan çok şey yapabiliriz. Biri UV dir. Undervolt konusunda yardımcı olabilirim de. Yani epey yardımım dokunabilir karar sizin. Bu işlemleri ThrottleStop ile yapacağız.
i5 10300H'a uv yapılır mı? Valorant cs go gibi oyunlarda ısınmıyor ama rdr2 oynarken 80'i 85'i görüyorum.
Ekran kartı 1660 Ti
16 gb ram

İndirdim FIVR seçeneği var. Ne yapmam gerek
Şanslısınız.
Şimdi kahvaltıya oturacağım. Kalkınca gelip yardımcı olurum.
i5 10300H'a uv yapılır mı? Valorant cs go gibi oyunlarda ısınmıyor ama rdr2 oynarken 80'i 85'i görüyorum.
Ekran kartı 1660 Ti
16 gb ram
Her sistemde özellikle Laptop'larda öneriyorum Undervolt'u. Yapılabilir elbette. Ancak o işlemci kilitleniyor. Kilidi kaldırıp ardından yapabiliriz. Kilidin kaldırılması için şu videoya bakın:
Locked yazıyrsa UV olmuyor değil mi? Fakat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki adımları uygulayınca kilit açılıyor.
Aynı şekilde bu hocamın bu konuda rehberi de var. Onu da atabilirim.
İndirdim FIVR seçeneği var. Ne yapmam gerek.
Hocam şimdi ThrottleStop Ana Ekranı, FIVR, TPL sekmelerinin ekran görüntüsünü atar mısınız?

Son düzenleme:
B
Şanslısınız.
Şimdi kahvaltıya oturacağım. Kalkınca gelip yardımcı olurum.

Her sistemde özellikle Laptop'larda öneriyorum Undervolt'u. Yapılabilir elbette. Ancak o işlemci kilitleniyor. Kilidi kaldırıp ardından yapabiliriz. Kilidin kaldırılması için şu videoya bakın:

Aynı şekilde bu hocamın bu konuda rehberi de var. Onu da atabilirim.

Hocam şimdi ThrottleStop Ana Ekranı, FIVR, TPL sekmelerinin ekran görüntüsünü atar mısınız?
Başkan indirdiğim sitede eğer yanlış yapılır pc'ye zarar verir diyodu.

Geri
Yukarı