Isini yapmayi bilmeyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr.Ace

Hectopat
Bu konuyu acma sebebi su ki isini yapmayi bilmeyen kisiler tutup yazilari duzenliyip, yazilari kaldirmakla gorevlendiriliyor. Burada bazi kisiler benim meslegim hakkinda bilmeden atip tutma haklari var ama ben burada bu kisilere laf soyledigimde suc oluyor. Neden cunku ayni sekilde bu kisilere moderatorluk yetkisi veriliyor. Sozum ona bunu yapanlar bunu okusun ve akillari baslarina gelsin. Gunun birinde buradaki yanlis bilgilendirmelerden sagliginizdan olun da o zaman mumla ararsiniz bu sozlerimi. Bunu yayinlar misiniz, yayinlamaz misiniz umrumda degil ki isterseniz ceza yazin ama bu hesap kapatilana kadar gerekirse hakaret, kufur de edebilirim zerre umurum olmaz. Birisi benim meslegimi kotuler ve baskasi buna engel olursa ben de engelleyene tepkimi gosteririm!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun bir üslupla konulara katıldığınız sürece sorun yok. Üslubunuzu bozup insanlara hakaret etmeye başladığınızda hem ceza alırsınız hem de mesajlarınız düzenlenir veya silinir.
Bunu yayinlar misiniz, yayinlamaz misiniz umrumda degil ki isterseniz ceza yazin ama bu hesap kapatilana kadar gerekirse hakaret, kufur de edebilirim zerre umurum olmaz.
Siz zahmet etmeyin, ben hesabınızı kapatıyorum. Eşsiz üslubunuz ile başka platformlarda mesleğinizi savunabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı