Isınma derecesi normal mi?

Scar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce laptop aldım. Cs:go oyununu 1920:1080 piksel oynuyorum. ama aida64 programı ile sıcaklık ölçümü yaptığımda 75-85 arası bir değer çıkıyor oyunu oynadıktan 10 dakika sonra. bu normal mi fazla mı? Asus n550jk-cn167d laptop.

işte soğutucu zaten havada tutuyor masaya bitişik olmuyor en azından. bu değerler fazla mı şimdi? acaba soğutma sisteminde bir sorun olabilir mi ona göre geri yollayacağım.

N550jk kullanan arkadaşlar yardımcı olsa keşke... Isınma sorunu yok diye asus tercih ettim csgo'da 80 derecereleri gördük demek ki daha grafikli oyunları açsak yanacak pc...

Oyun laptobu değil ki o seri. Normal sıcaklık değerleri bence. Oyun laptoplarında da 80'i bulur sıcaklıklar. Normal yani.

Egemen bey peki kaç dereceye kadar pcye zarar vermez? yani şu dereceden sonra zararlıdır donanıma pcye diyebiliriz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı