İskelet Bıçağı ByNoGame'de Kaça satılır?

Bu bıçağı direkt satmanız size düzgün para getirmez. Bıçağı Steam'de satıp CS;GO nun en popüler skinlerini alın ve ByNoGame de satın böylece 2 kat daha fazla para alırsınız direkt satmaya kıyasla.

Arkadaşlar herkese selam iyi günler. Dün nasıl olduysa kasadan bıçak çıkardım hala şoktayım. Her neyse daha önce hiç böyle bir olay başıma gelmediği için siz bilgili arkadaşların bana yardım edebileceğini düşündüm. Ekte attığım bıçağın şu an Steam'de en düşük fiyatı 9.200 TL civarları galiba ve ByNoGame'de şu an bu bıçağı satan yok. Sizce bunu ByNoGame'de satmak için kaç liradan koymam gerek? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
merhaba bana da aynı bıçak çıktı satabildin mi bıçağı ve sattıysan ne kadara satabildin?

Hocam bynogame üzerinden 5800 civarina sattım 300 liralik komisyon kesmişti ama 1 yıl oldu satalı steam üzerinden fiyat analizi yapıp 1-2k altına Bynogame'den çok rahata satabilirsin.
hocam siz satarken steamde kaç parayıd aynı bıçak yani ayrı fiyatına mı aldılar ne kadar kestiler steam fiyatından onu söylerseniz çok iyi olur. Şu an 14000 olarak görünüyor aynı bıçak

hocam siz satarken steamde kaç parayıd aynı bıçak yani ayrı fiyatına mı aldılar ne kadar kestiler steam fiyatından onu söylerseniz çok iyi olur. Şu an 14000 olarak görünüyor aynı bıçak
Steam fiyatından yaklaşık 3000tl daha ucuz sattım 5500 civarına bynogameden sattım. yaklaşık 500 lira kestiler.

Geri
Yukarı