Islak mendil üzerinde hangi sertifikalar bulunmalı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Elimde Sleepy ve Solo ıslak mendil var ve ikisin üzerinde de sağlık ile alakalı bir sertifika göremedim. Okulda bir sertifika olmalı diyorlardı hangi sertifika olmalı?

Evde BİM'in Family ve Fulya adındaki başka bir markanın ürününü buldum. BİM'in ürününde Türk malı yazısı ve 2 adet geri dönüşüm simgesi, diğer markasa ise 1 adet geri dönüşüm simgesi vardı. BİM'in ürünündeki fazlalık muhtemelen plastik kapağı yüzünden. Anlaşılan herhangi bir sertifika gerekliliği yok. Varsa da üzerine koymaya gerek yok.

Evde BİM'in Family ve Fulya adındaki başka bir markanın ürününü buldum. BİM'in ürününde Türk malı yazısı ve 2 adet geri dönüşüm simgesi, diğer markasa ise 1 adet geri dönüşüm simgesi vardı. BİM'in ürünündeki fazlalık muhtemelen plastik kapağı yüzünden. Anlaşılan herhangi bir sertifika gerekliliği yok. Varsa da üzerine koymaya gerek yok.

Sanmıyorum okul da sunum yapıldı ve TSE damgası olması gerektiği söylendi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı