İslam'da evrim var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilader zorun mu var senin? Adamla zaten konuşmuşum daha ne uzatıyorsun. Yolum kısa olsa zaten yoldan ne anlarım?
Teorinin anlamını bilmeden konuşuyorsun. :D Ciddiye alınacak bir insan değilsin ki. Evrim, doğadaki bir yasadır. Evrim teorisi, evrim yasasını açıklayan prensipler bütünüdür.

Teorinin anlamını bilmeden konuşuyorsun. :D Ciddiye alınacak bir insan değilsin ki. Evrim, doğadaki bir yasadır. Evrim teorisi, evrim yasasını açıklayan prensipler bütünüdür.
Ya git işine çocuk senle mi uğraşacağım? Arkadaş zaten neyin ne olduğunu açıklamış kendini ne sanıp da böyle laflar edebiliyorsun? Teorinin anlamını bilerek kendini Nobel ödüllü bilim adamı falan mı sanıyorsun? 2 tane bilgi öğrenip gelip burada bana bilim satmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya git işine çocuk senle mi uğraşacağım? Arkadaş zaten neyin ne olduğunu açıklamış kendini ne sanıp da böyle laflar edebiliyorsun? Teorinin anlamını bilerek kendini Nobel ödüllü bilim adamı falan mı sanıyorsun? 2 tane bilgi öğrenip gelip burada bana bilim satmayın.
Sen sıkıntılı mısın? Kendini bilim adamı falan zanneden yok. Teori kelimesinin anlamını bilmeyen bir cahilsin. Teori kelimesinin anlamını söylediğimizde tetiklenmeni anlayabiliyorum. Hatasını kabullenemeyen zavallının tekisin. Bilgim yettiğince konuşuyorum. En azından teoriye iddia anlamını vermiyorum senin gibi.

Sen sıkıntılı mısın? Kendini bilim adamı falan zanneden yok. Teori kelimesinin anlamını bilmeyen bir cahilsin. Teori kelimesinin anlamını söylediğimizde tetiklenmeni anlayabiliyorum. Hatasını kabullenemeyen zavallının tekisin. Bilgim yettiğince konuşuyorum. En azından teoriye iddia anlamını vermiyorum senin gibi.
Koçum senin okuman yazman falan mı yok. Kendini ne sanıyorsun da bana cahil diyorsun. Yanlış anladığımı yazmışım, illaki forumdan banlattıracak kelimeleri falan kullanmamı mı istiyorsun? Sen bana "Hahaha" emojisini atmsaydın zaten seninle böyle konuşmazdım. Hayatının ayarını veririm sana. Ben hatamı kabullenmişim, 2 gram aklınla ego yapmayı da beceremiyorsun. İyi akşamlar, başarısız.

Koçum senin okuman yazman falan mı yok. Kendini ne sanıyorsun da bana cahil diyorsun. Yanlış anladığımı yazmışım, illaki forumdan banlattıracak kelimeleri falan kullanmamı mı istiyorsun? Sen bana "Hahaha" emojisini atmsaydın zaten seninle böyle konuşmazdım. Hayatının ayarını veririm sana.
Adam haksız beyler dağılın🤣🤣🤣
Teorinin anlamını ayırt edemeden, konu hakkında az bilgisi olmadan atılıyorsun.
Bir de hayatının ayarını verecekmiş. Kimi tehdit ediyorsun sen? Babanın çiftliği mi bu forum. Seviyeli tartış tartışacaksan.

Koçum senin okuman yazman falan mı yok.
Senin yok. Soru işareti koyacaksın oraya "koçum".
Kendini ne sanıyorsun da bana cahil diyorsun.
Teori kelimesinin anlamını bilmeyip bize salladığın için sana cahil diyebilirim. Böyle bir hakka sahibim.
illaki forumdan banlattıracak kelimeleri falan kullanmamı mı istiyorsun?
Ne kullanırsan kullan, zerre umrumda değil. Konuşma şeklinden nasıl bir insan olduğunu tahmin edebiliyorum. Her haltı kaba kuvvetle çözmeye çalışan ama dayak yediği zaman abi çeken tiplerdensin kesin.
Sen bana "Hahaha" emojisini atmsaydın zaten seninle böyle konuşmazdım.
Haklı bir emojiydi. Cehaletin komik çünkü.
Hayatının ayarını veririm sana.
Sabırsızlıkla bekliyorum. Vermezsen adam değilsin.
Ben hatamı kabullenmişim, 2 gram aklınla ego yapmayı da beceremiyorsun. İyi akşamlar, başarısız.
Hatanı nerede kabullendin? Hala teoriye iddia anlamını veren cahilin tekisin. Bildiğini okuyorsun.

Adam haksız beyler dağılın🤣🤣🤣
Teorinin anlamını ayırt edemeden, konu hakkında az bilgisi olmadan atılıyorsun.
Bir de hayatının ayarını verecekmiş. Kimi tehdit ediyorsun sen? Babanın çiftliği mi bu forum. Seviyeli tartış tartışacaksan.
Hatalı olmak sizin için sorunsa size diyecek bir şey yok daha. Hatasını düzeltebilmek önemlidir. Ben hatamı anlamışken bu egoist gelip hala tartışmayı uzatacaksa böyle konuşmasını da bilirim. Az haddini bilsin.

Hatalı olmak sizin için sorunsa size diyecek bir şey yok daha. Hatasını düzeltebilmek önemlidir. Ben hatamı anlamışken bu egoist gelip hala tartışmayı uzatacaksa böyle konuşmasını da bilirim. Az haddini bilsin.
O zaman deme. Kim kime ayar veriyor? Kimse kimseyi tehdit edemez. Tartışacaksınız medeni şekilde tartışın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı