Islanan fareye ne yapılabilir?

Lorys

Decapat
Daha fazla  
Yeğenim bir telefon kabının içine koymuş daha sonra annemde cam kenarına koyar ve yağmur yağar. Bu olay 1-2 hafta önce oldu. Şimdi açtım bir yerinde çok küçük yosunlaşmalar vardı, kuru bir peçete ile sildim şimdilik. Fareyi daha denemedim. Sizce ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeğenim bir telefon kabının içine koymuş daha sonra annemde cam kenarına koyar ve yağmur yağar. Bu olay 1-2 hafta önce oldu. Şimdi açtım bir yerinde çok küçük yosunlaşmalar vardı, kuru bir peçete ile sildim şimdilik. Fareyi daha denemedim. Sizce ne yapayım?

Pirince koy bir süre bekle ama 2 3 gün falan bekle ya da saç kurutma makinesiyle doğuk hava modunda hava ver.

İçi oksitlenmişse yapabileceğin pek birşey yok. Pirinç de işe yaramaz olay 1-2 hafta önce olduysa. Yine de deneyin bir çalıştırmayı.

Çalışacağını pek sanmıyorum ama siz yine arkadaşların dediği gibi pirince atın ya da saçkurutma makinesiyle soğuk hava üfleyin. Kuruduğu zaman deneyin. Denemekten zarar gelmez.
İçi oksitlenmişse yapabileceğin pek bir şey yok. Pirinç de işe yaramaz olay 1-2 hafta önce olduysa. Yine de deneyin bir çalıştırmayı.
Denedim de ışıklar yanıyor hareket etmıyor.

Denedim de ışıklar yanıyor hareket etmiyor.

Çalışıyor herkese teşekkür ederim yardımı için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı