İşlem Önceliğini Gerçek Zamanda Yapınca CS:GO Takılma

dgknyl

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Yazılım
CS:GO oynuyorum. Oyunda normal olarak 100-150 FPS alıyorum. Görev yöneticisinden CS:GO'ya işlem önceliğini "Gerçek Zamanda" yaparsam 300 FPS alıyorum ve oyun içinde takılmalar, ekran donmaları oluyor diğer uygulamalar tam çalışmıyor ses bozuluyor. İşlem önceliğini Yüksek yaptığımda normal oynuyorum. Ben ayarları yapamamış olabilirim eksik driver olduğunu düşünüyorum. İyi bir sistemle kalitesiz oyun oynamak benim moralimi bozuyor. GTX 950M'e sahip Laptop ile aynı performansı yakalıyorum.

CS:GO Ayarlarım:
Ekran çözünürlüğü: 1280x1024
Grafik Ayarları hepsi düşük
Keskinliği yumuşatma 8X

Sistem özellikleri:
MSI GTX 1060 GAMING X 6G
Intel i5-6400
16GB HyperX Fury 2133Mhz
MSI B150 Gaming M3
240 GB SSD Plus
1 TB WD HDD
VS550W PSU
Windows 10 Pro lisanslı

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla uygulamaları Gerçek Zamanda önceliğiyle çalıştırmayın. Resmen diğer uygulamaları durdurup tüm gücü bir uygulamaya yüklersiniz ama ses bile bozuk gelir.

Cevaplarınız için teşekkürler fakat benim sistemime yakın sistemler ve ya üzeri sistemler hatta ve hatta aynı sistem 300+ FPS alıyorken ben neden düşük alıp oyun akıcılığını düşüreyim ve performansta geri kalıp kötü bir oyun sergiliyim ?

Çözünürlüğü yükselt, GTX 1060, 1080P kartıdır. O çözünürlükte darboğaz yaşaman da olası. CPU-GPU kullanım ve sıcaklık değerleri neler?
GPU maksimumum gördüğü değer 57 derece, uzun süre bilgisayar açık olduğunda. Bilgisayarı aldığımdan bu yana fanlar çalışacak kadar ısınmadı. CPU'da 50 derecelere kadar çıkıyor

Sistem GTA 5'te kasıyor gerçek zamanda önceliğine almalı mıyım.
CS:GO oynuyorum. Oyunda normal olarak 100-150 FPS alıyorum. Görev yöneticisinden CS:GO'ya işlem önceliğini "Gerçek Zamanda" yaparsam 300 FPS alıyorum ve oyun içinde takılmalar, ekran donmaları oluyor diğer uygulamalar tam çalışmıyor ses bozuluyor. İşlem önceliğini Yüksek yaptığımda normal oynuyorum. Ben ayarları yapamamış olabilirim eksik driver olduğunu düşünüyorum. İyi bir sistemle kalitesiz oyun oynamak benim moralimi bozuyor. GTX 950M'e sahip Laptop ile aynı performansı yakalıyorum.

CS:GO Ayarlarım:
Ekran çözünürlüğü: 1280X1024
Grafik Ayarları hepsi düşük
Keskinliği yumuşatma 8X

Sistem özellikleri:
MSI GTX 1060 Gaming X 6G
Intel i5-6400
16 GB HyperX Fury 2133MHz
MSI B150 GAMING M3
240 GB SSD Plus
1 TB WD HDD
VS550W PSU
Windows 10 Pro lisanslı

Ben 60 FPS görünce 4 rekat namaz kılıyorum.

Geri
Yukarı