İşlemci ağırlıklı laptop tavsiyesi

Albora

Hectopat
Düşündüğüm model: Abra A7 V11.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
(Durumun olunca RAM ve HDD takviye yapacağım.)
Bütçe 8k. Aslında ihtiyacım olan i7 son nesil işlemcili bir bilgisayar ekran kartı düşük olabilir. Monster çok iyi pazarladığından olsa gerek bir alma isteği var.
Başka tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiyatı aşağı çekersek daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşündüğüm model: Abra A7 V11.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
(Durumun olunca RAM ve HDD takviye yapacağım.)
Bütçe 8k. Aslında ihtiyacım olan i7 son nesil işlemcili bir bilgisayar ekran kartı düşük olabilir. Monster çok iyi pazarladığından olsa gerek bir alma isteği var.
Başka tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiyatı aşağı çekersek daha iyi olur.

Excalibur G770'in 1TB HDD + 500GB NVMe SSD'li versiyonunu öneririm. Hız olarak bayağı iyi 10.nesil işlemci var ekran kartını da dar boğaza sokmaz.

İşlemci odaklı bilgisayarda iş bilgisayarlarına yönelmenizi tavsiye ederim. Sırf işlemcisi iyi diye oyun bilgisayar alırsanız yanınızda sürekli fazladan 1 kg taşımak anlamına geliyor bu ve zamanla bıkıyorsunuz.
Bu arada şimdi baktım 6.000 TL civarlarında 10. nesil i7 bilgisayarlar mevcut. H serisi değil tabi ama yine de işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Bu işinizi gayet rahat görecektir diye düşünüyorum. H serileri yalnızca oyun odaklı bilgisayarlarda gördüm. İş dünyasının en iyisi olduğunu düşündüğüm Dell XPS serisinde bile U seri işlemciler mevcut. Pil süresi önemli olduğu için sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı