İşlemci almak güvenli için site önerisi

Recep Köksal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Hepsiburada'dan işlemci sipariş ettim ama kargom elime ulaşmadan yaşanan sorun dolayısıyla geri gitti. Paramın hesabıma geçmesi 8 günü bulacak, öte yandan Teknobiyotik'ten PSU sipariş ettim ama sıvı soğutucu gönderdiler bütün sitelerden darbe yedim İtopya güvenilir dedim ama İtopya hakkında binlerce sikayet yazısı okudum. Sinerji diyecek arkadaşlar olacak oradan hiç alışverişim olmadı çünkü fiyatları diğer sitelere göre aşırı pahalı sizler ne düşünüyorsunuz nereden siparış vermeliyim sizce?

Üst üste çok düşük ihtimalli şeyler başınıza gelmiş maalesef. Ancak yine de Hepsiburada'nın Hepsiburada satıcılı ürünleri güvenilirdir. Tekrar alabilirsiniz.

İtopya'nın da satış sonrası desteği beğenilmiyor fakat kargo ve ürünün gelmesi konusunda ben de dahil pek sorun yaşayan yok.

Buna ek olarak incehesap, amazon.com.tr'den Amazon satıcılı ürünleri önerebilirim.

Ek not : Nereden ne alırsanız alın, kutuyu ve ürünü video kaydı eşliğinde açın.

Yani şu ana kadar itopya'dan 3 tane siparişim oldu 3'ü de sorunsuzdu. İncehesap'a da bakabilirsiniz zamanında HDD almıştım ve arızalı gelmişti, yenisiyle değiştirdiler.

Geri
Yukarı